Браузер Brave тепер підтримує біткоїн-адреси

Браузер Brave тепер підтримує біткоїн-адреси

Після оновлення користувачі можуть надсилати та отримувати дані з усіх типів адрес BTC.

Орієнтований на конфіденційність веббраузер Brave випустив оновлення для своєї десктопної версії (1.63), в якому з'явилася підтримка біткоїн-адрес Native SegWit у вбудованому Brave Wallet. Про це повідомили розробники Brave на сторінці браузера у соцмережі X.

Після оновлення Brave Wallet дозволяє користувачам надсилати та отримувати дані з усіх типів біткоїн-адрес, серед яких Legacy, Nested SegWit, Native SegWit та Taproot, забезпечуючи сумісність із сторонніми гаманцями.

На цей крок розробники Brave пішли на тлі прийняття біткоїна з боку інституціональних інвесторів.

«Наша мета щодо створення Brave Wallet – запропонувати найбільш безпечний програмний гаманець для повсякденного використання, що враховує конфіденційність», – сказав віцепрезидент Brave Джеймс Маджетт.

Заглядаючи у майбутнє, розробники Brave кажуть, що вони мають плани з упровадження додаткових функцій підвищення конфіденційності в Brave Wallet. Крім того, компанія має намір надати користувачам можливість зберігати токени BRC-20 та записи Ordinals.

Що таке Brave

Brave – це веббраузер з відкритим вихідним кодом на основі Chromium, анонсований співзасновником корпорації Mozilla Project і розробником JavaScript Бренданом Ейхом. Розробники стверджують, що Brave блокує трекери сайтів і видаляє нав'язливу інтернет-рекламу, підвищує рівень приватності в інтернеті та зменшує кількість даних, що передаються, про споживачів реклами.

За розроблення браузера відповідає компанія Brave Software, заснована у 2015 році Бренданом Ейхом та Браяном Бонді. Намагаючись компенсувати ефект від блокування та заміщення реклами, розробники Brave створили систему заохочення видавців Brave Payments. Ця система дає користувачам можливість самим встановити суму, яку вони готові пожертвувати задля підтримки відвідуваних сайтів.

Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Біткоїн-гаманці: що це таке і навіщо вони потрібні?
Подібно до того, як фізичний гаманець зберігає особисту інформацію свого власник...
Huobi Global 03 листопада 2022

Які ще бувають браузерні гаманці

Минулого літа компанія Mutiny Wallet презентувала бета-версію браузерного Lightning-гаманця із самостійним зберіганням.

Згідно з повідомленням, гаманець надає своїм користувачам повний контроль над коштами, усуваючи потребу щодо перевірки особистості. Крім того, він пропонує додаткові функції, які були обмежені строгими вимогами App Store в інших гаманцях.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024