Стартував бета-тест Mutiny Wallet

Стартував бета-тест Mutiny Wallet

Гаманець із функцією самостійного зберігання підтримує технологію Lightning.

Компанія Mutiny Wallet представила бета-версію браузерного Lightning-гаманця із функцією самостійного зберігання. Про це вона повідомила у себе в блозі.

Згідно з повідомленням, гаманець надає своїм користувачам повний контроль над коштами, усуваючи потребу перевірки особистості. Крім того, він пропонує додаткові функції, які були обмежені строгими вимогами App Store в інших гаманцях.

Особливістю Mutiny Wallet називають його інтеграцію із Lightning Network. Для цього гаманець використовує інструмент Block Lightning Development Kit (LDK). Щоб полегшити керування ліквідністю користувачів, Mutiny Wallet співпрацює із Voltage та їхнім продуктом Flow 2.0.

Крім того, Mutiny Wallet ввів окремі баланси для коштів каналу Lightning і витрат у мережі, прагнучи уніфікованих балансів у майбутньому. Гаманець також наголошує на важливості резервного копіювання та представляє зашифроване та віддалене сховище для відновлення даних, пов'язаних із Lightning.

Mutiny Wallet також забезпечує підтримку Nostr Wallet Connections, функції підказки для соцмережі Nostr.

Команда визнала складність інтеграції Lightning та закликала користувачів уникати великих переказів на етапі бета-тестування. Також їх просять залишати відгуки, оскільки команда займається усуненням помилок і швидким впровадженням нових функцій.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Інвестиції в Mutiny Wallet

На початку квітня компанія Mutiny Wallet зібрала понад $300 000 інвестицій для створення браузерного біткоїн-гаманця.

Відповідно до задуму, Mutiny Wallet стане першим Lightning-гаманцем, який працюватиме винятково у веббраузері.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024