Стартував бета-тест Mutiny Wallet

Стартував бета-тест Mutiny Wallet

Гаманець із функцією самостійного зберігання підтримує технологію Lightning.

Компанія Mutiny Wallet представила бета-версію браузерного Lightning-гаманця із функцією самостійного зберігання. Про це вона повідомила у себе в блозі.

Згідно з повідомленням, гаманець надає своїм користувачам повний контроль над коштами, усуваючи потребу перевірки особистості. Крім того, він пропонує додаткові функції, які були обмежені строгими вимогами App Store в інших гаманцях.

Особливістю Mutiny Wallet називають його інтеграцію із Lightning Network. Для цього гаманець використовує інструмент Block Lightning Development Kit (LDK). Щоб полегшити керування ліквідністю користувачів, Mutiny Wallet співпрацює із Voltage та їхнім продуктом Flow 2.0.

Крім того, Mutiny Wallet ввів окремі баланси для коштів каналу Lightning і витрат у мережі, прагнучи уніфікованих балансів у майбутньому. Гаманець також наголошує на важливості резервного копіювання та представляє зашифроване та віддалене сховище для відновлення даних, пов'язаних із Lightning.

Mutiny Wallet також забезпечує підтримку Nostr Wallet Connections, функції підказки для соцмережі Nostr.

Команда визнала складність інтеграції Lightning та закликала користувачів уникати великих переказів на етапі бета-тестування. Також їх просять залишати відгуки, оскільки команда займається усуненням помилок і швидким впровадженням нових функцій.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Інвестиції в Mutiny Wallet

На початку квітня компанія Mutiny Wallet зібрала понад $300 000 інвестицій для створення браузерного біткоїн-гаманця.

Відповідно до задуму, Mutiny Wallet стане першим Lightning-гаманцем, який працюватиме винятково у веббраузері.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023