Hut 8 через кризу обростає судовими справами

Hut 8 через кризу обростає судовими справами

Сторони не можуть дійти згоди щодо того, хто буде нести основний тягар фінансових збитків.

Після значного падіння котирувань Hut 8 на біржі Nasdaq власники звичайних акцій подали численні позови проти менеджменту компанії, звинувачуючи його у коротких продажах. Про це повідомляє Cointelegraph.

Падіння, спричинене звітом компанії J Capital про ймовірний демпінг інсайдерських акцій, призвело до того, що 19 січня ціни акції Hut 8 впали на 23% – з $7,12 до $2,16. Hut 8 негайно спростувала звинувачення, пояснивши їх дезінформацією та неадекватним розумінням діяльності компанії.

На тлі цих потрясінь генеральний директор Hut 8 Хайме Левертон подав у відставку, і його замінив Ашер Генот. Проте загальні позиції майнера у галузі похитнулися, й до халвінгу залишається не так багато часу, щоб їх виправити.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Судові справи

Юридичні фірми об'єдналися, щоб представляти інтереси постраждалих інвесторів, закликаючи акціонерів, які купили акції в період з 9 листопада 2023 року по 18 січня 2024 року, приєднатися до пошуку компенсації. Звинувачення проти Hut 8 та його керівництва включають порушення федерального законодавства про цінні папери, зокрема, викривлення фінансової інформації.

Деякі позови спрямовані на відшкодування індивідуальних збитків, в той час, як інші вимагають колективної компенсації для всіх акціонерів у визначені строки, а для полегшення участі в них передбачена можливість сплати непередбачуваних зборів. Кінцевий термін для акціонерів, які бажають виступити як головні позивачі, – 8 квітня 2024 року.

Інвестиції Hut 8

Попри кризу, Hut 8 продовжує інвестувати у розширення своєї діяльності, розпочала будівництво дата-центру в Калберсоні, штат Техас. Орієнтовний хешрейт нового об'єкта – 3,6 EH/s. Менеджмент розраховує обійтися витратами у $275 000.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024