Argo Blockchain за борги продає дата-центр

Argo Blockchain за борги продає дата-центр

Одне зі своїх підприємств у Квебеку компанія продає за $6,1 млн.

Майнінгова компанія Argo Blockchain продала один зі своїх дата-центрів, щоб погасити борг на тлі зниження видобутку біткоїнів минулого місяця. Про це повідомляється у пресрелізі майнера.

Так, компанія продала одне зі своїх підприємств Mirabel у Квебеку (Канада) за $6,1 млн. Після продажу Argo виділила $4 млн на погашення заборгованості перед Galaxy Digital, внаслідок чого її борг станом на 29 лютого скоротився приблизно до $14 млн. Від самого початку борг перед Galaxy був $35 млн.

Кошти, що залишилися від продажу, пішли на погашення заборгованості за іпотечним кредитом щодо об'єкта Mirabel. Обслуговуючий персонал із дата-центру перевели на інший об'єкт. При цьому старі майнінгові пристрої потужністю 140 PH/s буде ліквідовано.

«Ми зможемо вийти з комплексу Mirabel, отримавши прибуток за цей актив нерухомості, зберігши при цьому високу продуктивність хешрейту в 2,7 EH/s», – повідомив генеральний директор Argo Томас Чіппас.

У 2021 році компанія Argo взяла кредит, аби розширити свою майнінгову діяльність без продажу запасів BTC. Однак через спад на ринку в 2022 році Argo продала техаський майнінговий майданчик Helios компанії Galaxy Digital за $65 млн і залучила у Galaxy ще $35 млн для погашення інших непогашених кредитів.

Як інші майнери вчиняють з нерентабельними дата-центрами

Велика майнінгова компанія Hut 8 закрила свій майданчик Drumheller у канадській провінції Альберта в межах зусиль щодо оптимізації бізнесу. Компанія заявила, що має намір позбавлятися старих нерентабельних пристроїв, а ефективні майнери буде перекинуто на інші об'єкти, зокрема, в Медисин-Гет у цій же провінції.

Hut 8 планує зберегти майданчик Drumheller і відновити тут видобуток біткоїнів, як тільки ринкові умови поліпшаться.

Головний виконавчий директор Ашер Генут, призначений минулого місяця, заявив, що на рентабельність Drumheller вплинули різні фактори, серед яких підвищення вартості електроенергії та проблеми з напругою.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з акціями майнерів

Акції найбільших майнінгових компаній, попри активне зростання курсу біткоїна, за останні дні подешевшали на 27%. За даними аналітиків, це може бути пов'язано із «втомою майнінгової галузі» напередодні халвінгу, проте це можна використовувати як хорошу можливість придбати дешеві акції майнерів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024