Фонд Стенфордського університету інвестував у BTC

Фонд Стенфордського університету інвестував у BTC

Портфель Blyth Fund складатиметься на 7% із біткоїн-продуктів.

Інвестиційний фонд Blyth Fund, керуючий пожертвуваннями Стенфордського університету, виділив 7% свого портфеля на інвестиції в біткоїн. Про це заявив студент та лідер Стенфордського блокчейн-клубу Коул Лі, передає Cointelegraph.

За його словами, університетський фонд, керований студентами, виділив 7% портфеля на інвестиції у BTC.

«Стенфордський фонд купив біткоїн за ціною $45 000», – розповів студент, а потім додав, що він представив Blyth Fund біржовий біткоїн-фонд від BlackRock.

Лі розповів, що Blyth Fund – це студентський інвестиційний клуб, який «прагне того, щоб його члени інвестували в межах своїх навичок і захоплень». Керований студентами фонд був створений 1978 року на честь легендарного банкіра Чарльза Блайта й інвестує в акції, облігації та інші активи. Тепер фонд інвестував й у BTC.

Біткоїн та університети

В останні роки університети по всьому світу почали активно визнавати значущість біткоїна та пов'язаних з ним технологій, інтегруючи їх у навчальні програми, дослідження та інвестиційні стратегії. Наприклад, у MIT є спеціалізовані курси та дослідницькі групи, присвячені вивченню цифрових валют і блокчейн-технологій, а в Стенфорді вже давно функціонує Центр блокчейн-досліджень, який займається розробленням більш безпечних, надійних та доступних технологій.

Деякі університети приймають біткоїн як оплату за навчання та інші послуги, демонструючи його прийнятність як засобу платежу. Крім того, університетські фонди почали включати BTC до своїх інвестиційних портфелів, досліджуючи потенціал біткоїна як інвестиційного активу.

Ці кроки не лише наголошують на зростаючій інтеграції біткоїна у фінансові й освітні системи, а й сприяють подальшому розширенню його визнання та використання в академічних і професійних сферах.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Освітні Біткоїн-платформи

Спеціально для студентів некомерційна організація Generation Bitcoin оголосила про запуск ініціативи Bitcoin Students Network (BSN), спрямованої на розширення можливостей вивчати та працювати з Біткоїном.

Мережа пропонує різноманітні можливості для студентів, серед яких створення або розвиток університетських Біткоїн-клубів, доступ до освітніх і робочих перспектив, а також зв'язки з однодумцями в межах Біткоїн-спільноти.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024