MicroStrategy розмістить облігації на $600 млн заради покупки BTC

MicroStrategy розмістить облігації на $600 млн заради покупки BTC

Компанія надасть первісним покупцям опціон на придбання додаткових облігацій протягом 13 днів.

Компанія MicroStrategy оголосила про свої плани розмістити облігації, що конвертуються, на $600 млн з терміном погашення до 2030 року в межах приватної пропозиції інституціональним покупцям. Залучені кошти підуть на покупку біткоїнів і загальнокорпоративні цілі, написав співзасновник компанії Майкл Сейлор у соцмережі X.

MicroStrategy виплачуватиме за цими зобов'язаннями відсотки раз на пів року, а термін їхнього погашення настане 15 березня 2030 року. Компанія має намір надати первісним покупцям опціон на придбання додаткових облігацій протягом 13 днів.

MicroStrategy планує використовувати чистий виторг від розміщення на «придбання додаткових біткоїнів та на загальні корпоративні цілі».

Пропозиція допоможе зміцнити позиції MicroStrategy серед компаній на біткоїн-ринку та сприятиме виконанню її місії щодо просування впровадження BTC та інновацій. Однак ця пропозиція схильна до невизначеності, пов'язаної з ринковими умовами та термінами завершення, як зазначено в останніх документах MicroStrategy, поданих до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC). У 2024 році акції MicroStrategy перевершили біткоїн: вони зросли на 94,7% порівняно зі зростанням BTC на 58,22%.

Про стратегію MicroStrategy

Компанія MicroStrategy примітна своєю стратегією активного інвестування в біткоїн, яка стала одним із ключових напрямів її фінансової політики. За ініціативою Майкла Сейлора MicroStrategy прийняла рішення використовувати біткоїн як основний резервний актив, вбачаючи в ньому надійний інструмент хеджування ризиків інфляції та зниження купівельної спроможності традиційних валют.

З 2020 року компанія почала активно купувати біткоїн, інвестуючи в нього значні суми, залучені через продаж облігацій.

Ця агресивна стратегія викликала широкий суспільний та інвестиційний інтерес до можливості використання біткоїна як засобу для корпоративного інвестування.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Останні придбання MicroStrategy

Наприкінці лютого стало відомо, що компанія MicroStrategy поповнила свої біткоїн-резерви ще на 3000 BTC. Загальна сума куплених монет становила $115 млн. На даний час фірма зберігає 193 000 BTC, придбаних приблизно за $6,09 млрд за середньою ціною $31 544.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024