Влада США вирішила залишити майнерів у спокої

Влада США вирішила залишити майнерів у спокої

Енергорегулятори домовилися з майнінговою компанією Riot Platforms і Техаською радою з блокчейну.

Представники енергетичних відомств США дійшли згоди з Техаською радою з блокчейну (TBC) та майнінговою компанією Riot Platforms про припинення дослідження, спрямованого на майнерів по всій країні. Про це йдеться у заяві від 2 березня Міністерства енергетики США (DOE), Управління енергетичної інформації (EIA) та Управління з питань бюджету (OMB).

У документі також зазначається, що всю інформацію, зібрану раніше у майнерів для дослідження, яке, за словами представників TBC і Riot, було нав'язливим, буде видалено й усі подальші дані також буде знищено.

«У держвідомствах дійшли згоди, що EIA знищить будь-яку інформацію, яку та вже отримала у відповідь на екстрене опитування EIA-862 й усі дані щодо нього», – йдеться у повідомленні.

Суд з енергорегуляторами

Суд у США заборонив державним органам, які здійснюють нагляд в енергетичному секторі, збирати дані про майнінгові компанії на час розгляду позову. Це сталося після того, як TBC і Riot переконали суд, що без заборони на подальший збір даних буде завдано непоправної шкоди майнінговій галузі.

Позивачі стверджували, що дослідження зазнає потенційних збитків, серед яких невідшкодовані витрати на дотримання вимог дослідження, реальна загроза судового переслідування у разі невиконання вимог, а також розкриття інформації, що запитується, яка є власністю компанії. Хоча, за оцінками EIA, на заповнення анкети знадобиться близько 30 хвилин, суд вважав цю оцінку «вкрай неточною». TBC та Riot також оскаржили цю оцінку, заявивши, що сьогодні витрати на виконання вимог становили понад 40 годин.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перевірка від Міненерго

Наприкінці січня 2024 року Міністерство енергетики США вимагало від майнерів надати звіт про споживання електроенергії протягом наступних шести місяців. Відомство пішло на цей крок після активного зростання майнінгової галузі на тлі біткоїна, що стрімко подорожчав.

Своєю чергою, Адміністратор EIA Джо ДеКароліс заявив, що під час дослідження «особлива увага має бути приділена тому, як розвивається попит на енергію серед майнерів, а також виявленню географічних областей з високими темпами зростання».

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024