Джастін Сан стверджує, що має $1,7 млрд у біткоїнах

Джастін Сан стверджує, що має $1,7 млрд у біткоїнах

Власник HTX зробив скриншот BTC-балансу на своєму акаунті записі на централізованій біржі.

Глобальний радник HTX Джастін Сан опублікував скриншот свого гаманця на цьому торговельному майданчику з 28 614 біткоїнами як доказ того, що є активним її користувачем. Скриншот Сан виклав на своїй сторінці у соцмережі X.

Нещодавно користувачі звинуватили Джастіна Сана, що він нібито дуже рідко користується послугами біржі, де обіймає високу посаду.

«Баланс мого особистого рахунку HTX. Просто для тих, хто каже, що я не часто використовую HTX. Особисто я використовую майже всі основні біржі і є їхнім прихильником. Однак якщо хтось скаже, що я рідко використовую HTX, це буде неточністю. Я активний користувач HTX. Я особисто використовую HTX так само, як і всі користувачі HTX, – вірю і торгую», – написав Сан.

У гаманці Джастіна Сана зберігається 28 613,7 BTC, що за сьогоднішнім курсом сягає $1,7 млрд.

Хто такий Джастін Сан

Джастін Сан є криптомільярдером і засновником блокчейну TRON. Він уже кілька років перебуває під прицілом Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) за шахрайство та порушення законодавства про цінні папери.

Минулого року SEC звинуватила Сана в організації схеми зі штучного завищення обсягів торгів, а також у продажу незареєстрованих цінних паперів. За даними регулятора, Сан доручив співробітникам проводити фіктивні торги на різних криптобіржах, щоби штучно підняти попит і ціну на токен Tronix. Агентство негайно звернулося до суду із проханням заборонити Сану та його компаніям пропонувати цінні папери, зокрема цифрові активи.

Сьогодні Сан виступає радником біржі Huobi. Він допоміг китайській компанії провести ребрендинг, перетворивши її на HTX. Завдяки ребрендингу HTX прагне вийти на міжнародні ринки та залучити клієнтів за межами Китаю.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Серія зламів

Наприкінці минулого року біржа HTX зазнала серії зламів. Загальна сума втрат сягнула $105 млн.

Найвдалішу хакерську атаку було здійснено 22 листопада 2023 року, збитки від якої оцінили в $97 млн. Сан пообіцяв, що HTX повністю компенсує будь-які збитки, які виникли внаслідок зламу біржі.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024