Хакери зламали біржу HTX

Хакери зламали біржу HTX

Злам торговельного майданчика та втрату майже $100 млн підтвердило його керівництво.

Біржа HTX (колишня Huobi) і блокчейн-протокол Heco Chain у середу, 22 листопада, зазнали хакерської атаки, збитки від якої оцінили в $97 млн. Факт зламу підтвердив один із інвесторів біржі Джастін Сан на своїй сторінці в соцмережі X.

Сан пообіцяв, що HTX повністю компенсує будь-які збитки, які виникли внаслідок зламу біржі. Внесення депозитів та зняття коштів тимчасово призупинено.

«Ми розслідуємо конкретні причини атаки хакерів. Як тільки ми завершимо розслідування та визначимо причину, ми відновимо обслуговування», – сказав Сан.

Компанія Cyver, що спеціалізується на безпеці блокчейну, в середу зафіксувала підозрілі перекази на суму $85 млн. Кошти були розподілені між кількома акаунтами.

Злам Poloniex

На початку листопада була зламана біржа Poloniex, яка також пов'язана із Джастіном Саном. Тоді торговельний майданчик втратив майже $125 млн у криптовалютах. Сан, коментуючи інцидент, повідомив, що збитки, яких зазнала біржа, знаходяться в межах, які вона може покрити з операційних доходів.

Пізніше він повідомив про «успішну ідентифікацію та заморожування частини активів, пов'язаних з адресами хакера». Останньому він дав тиждень на повернення вкрадених коштів за винагороду в 5% від суми, що становило приблизно $6,25 млн. Інакше Сан пообіцяв звернутися до правоохоронних органів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Попередні злами HTX

Нещодавно біржа HTX вже піддавалася зламу. Попередня атака відбулася 24 вересня. Тоді хакери змогли вивести $7,9 млн у цифрових активах. Нібито особистість хакера, як запевняє Джастін Сан, і тут вдалося визначити.у

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024