Хакери зламали біржу HTX

Хакери зламали біржу HTX

Злам торговельного майданчика та втрату майже $100 млн підтвердило його керівництво.

Біржа HTX (колишня Huobi) і блокчейн-протокол Heco Chain у середу, 22 листопада, зазнали хакерської атаки, збитки від якої оцінили в $97 млн. Факт зламу підтвердив один із інвесторів біржі Джастін Сан на своїй сторінці в соцмережі X.

Сан пообіцяв, що HTX повністю компенсує будь-які збитки, які виникли внаслідок зламу біржі. Внесення депозитів та зняття коштів тимчасово призупинено.

«Ми розслідуємо конкретні причини атаки хакерів. Як тільки ми завершимо розслідування та визначимо причину, ми відновимо обслуговування», – сказав Сан.

Компанія Cyver, що спеціалізується на безпеці блокчейну, в середу зафіксувала підозрілі перекази на суму $85 млн. Кошти були розподілені між кількома акаунтами.

Злам Poloniex

На початку листопада була зламана біржа Poloniex, яка також пов'язана із Джастіном Саном. Тоді торговельний майданчик втратив майже $125 млн у криптовалютах. Сан, коментуючи інцидент, повідомив, що збитки, яких зазнала біржа, знаходяться в межах, які вона може покрити з операційних доходів.

Пізніше він повідомив про «успішну ідентифікацію та заморожування частини активів, пов'язаних з адресами хакера». Останньому він дав тиждень на повернення вкрадених коштів за винагороду в 5% від суми, що становило приблизно $6,25 млн. Інакше Сан пообіцяв звернутися до правоохоронних органів.

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

Попередні злами HTX

Нещодавно біржа HTX вже піддавалася зламу. Попередня атака відбулася 24 вересня. Тоді хакери змогли вивести $7,9 млн у цифрових активах. Нібито особистість хакера, як запевняє Джастін Сан, і тут вдалося визначити.у

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024