У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу

У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу

Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків».

Дефіцит майнінгових чипів на ринку з постійною потребою нарощувати хешрейт може вплинути на бізнес компанії Riot Platforms. Про це йдеться в її звіті за рік.

Зокрема, компанія напередодні халвінгу Біткоїна виділила 13 ключових ризиків, з якими можуть зіткнутися майнінгові компанії. Одним із факторів ризику, на які звернула увагу компанія Riot, стала триваюча світова криза із чипами.

«Глобальна триваюча криза ланцюжка поставок у поєднанні з підвищеним попитом на комп'ютерні чипи призвела до дефіциту напівпровідників», – заявила Riot, додавши, що це може вплинути на її видобуток у довгостроковій перспективі.

У грудні Riot погодилася купити у виробника MicroBT 66 560 майнерів на суму $291 млн. За словами генерального директора компанії Джейсона Леса, це було «найбільше замовлення» в історії компанії.

У своєму звіті Riot заявила, що збирається продовжувати оплачувати «вищі, ніж зазвичай» витрати на отримання та встановлення майнінгових пристроїв доти, доки не вирішиться криза нестачі чипів.

Компанія також заявила, що в минулому стикалася з проблемами програмного забезпечення та прошивки, коли намагалася адаптувати свої майнери для роботи в умовах імерсійного охолодження, і що вона може зіткнутися з подібними проблемами в майбутньому.

Водночас Riot заявила, що існує ризик, пов'язаний зі зростаючою «конкуренцією в галузі», а це означає, що компанії потрібно продовжувати збільшувати хешрейт, аби зберегти свою частку ринку.

Підготовка майнерів до халвінгу

Майнінгові компанії активно готуються до майбутнього халвінгу Біткоїна, адаптуючи свої операції для мінімізації потенційного впливу на прибутковість. Усвідомлюючи, що халвінг скоротить винагороду за блок удвічі, компанії інвестують у більш ефективне майнінгове обладнання, щоб підвищити свою конкурентоспроможність і зменшити витрати на електроенергію.

Крім того, багато хто з них переглядає свої географічні стратегії, переміщуючи потужності в регіони з нижчими тарифами на електроенергію та більш сприятливим кліматом, щоб скоротити витрати на охолодження обладнання.

Також важливим аспектом підготовки є диверсифікація джерел доходу, що дозволяє компаніям знизити залежність від доходів від майнінгу в умовах зменшення винагород за блок і збільшення складності майнінгу.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які компанії зможуть «пережити» халвінг

Найкращі можливості для того, щоби впоратися з викликами після халвінгу Біткоїна, згідно з даними аналітиків CoinShares, мають компанії Riot, TeraWulf та CleanSpark.

За даними експертів, не виключено, що після халвінгу ціна біткоїна знизиться до позначки $40 000. Нижче за цей рівень майнінгові компанії будуть змушені використовувати фінансові резерви, щоб залишатися в бізнесі.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024