Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90%

Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90%

Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року.

Компанія Block, очолювана Джеком Дорсі, отримала у четвертому кварталі 2023 року $66 млн валового прибутку від продажу біткоїнів через Cash App, що на 90% більше, ніж роком раніше. Про це йдеться в її фінансовій звітності, опублікованій 22 лютого.

За цей період загальна сума проданих клієнтам BTC (показана як виручка від продажу біткоїнів) становила $2,5 млрд, збільшившись на 37% порівняно з попереднім кварталом.

Результати за весь рік демонструють аналогічну картину зростання: виторг від продажу біткоїнів становив $9,5 млрд, збільшившись на 34% порівняно з минулим роком, а валовий прибуток від продажу біткоїнів зріс на 31% і становив $205 млн.

«Cash App прагне стати одним із провідних постачальників банківських послуг для домогосподарств у США, які заробляють до $150 000 на рік», – йдеться у заяві генерального директора Block Джека Дорсі.

Cash App – це мобільний платіжний сервіс, який дозволяє приватним особам переказувати гроші через свої смартфони або браузери, а також купувати, продавати, відправляти й отримувати BTC за допомогою прив'язаних карток або залишків готівки.

Загальний валовий прибуток Cash App у четвертому кварталі становив $1,18 млрд, що на 25% більше, ніж у попередньому році.

Збільшення виручки від продажу біткоїнів і валового прибутку було обумовлено зростанням середньої ринкової ціни BTC, а також зростанням цін на BTC, які має Block протягом кварталу. За даними CoinGecko, компанія володіє 8027 BTC вартістю близько $413 млн за поточними ринковими цінами.

Акції Block зросли на 5,4%, після того як звіт про прибуток перевищив оцінки аналітиків.

Валовий прибуток Block становив $2,02 млрд, що на 22% більше, ніж у тому ж кварталі 2022 року. Валовий прибуток за весь 2023 рік становив $7,5 млрд, що на 25% більше, ніж у попередньому році.

Що потрібно знати про компанію Block

Block (раніше Square) – це американська технологічна компанія, яка розробляє рішення щодо оброблення електронних платежів. Її заснували Джек Дорсі та Джим МакКелвей у лютому 2009 року.

У жовтні 2020 року компанія перевела близько $50 млн у біткоїни, купивши 4709 BTC. У лютому того ж року компанія вклала ще $170 млн у покупку 3318 BTC – всього приблизно 8027 BTC.

1 грудня 2021 року Square оголосила про ребрендинг, змінивши назву на Block, яка має відобразити зростання компанії у сфері блокчейн-технологій.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Журнал від Джека Дорсі

Проєкт Cash App з грудня минулого року розпочав випуск безкоштовного журналу BREAD, мета якого – підвищити фінансову грамотність читачів. Перший номер був присвячений Біткоїну. Як запевняють видавці, BREAD прагне зруйнувати бар'єри та зробити складні поняття доступнішими.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024