Джек Дорсі випустив Біткоїн-журнал

Джек Дорсі випустив Біткоїн-журнал

Журнал BREAD, що є цілком безкоштовним, прагне підвищити фінансову грамотність читачів.

Проєкт Cash App від компанії Джека Дорсі Square почав випускати безкоштовний журнал BREAD, мета якого – підвищити фінансову грамотність читачів. Перший номер присвячено Біткоїну, повідомляє Bitcoin Magazine.

В основі місії BREAD – познайомити звичайних людей зі світом фінансів і біткоїнами. Поєднуючи фінансову освіту з культурними знаннями, BREAD прагне зруйнувати бар'єри та зробити складні поняття доступнішими.

Джек Дорсі випустив Біткоїн-журнал
Перший випуск журналу BREAD. Джерело: соцмережа X.

Дизайн видання має викликати приємні емоції у читача, гарантуючи, що BREAD не лише інформативний, а й візуально цікавий.

«Біткоїн-випуск» BREAD вийшов 7 грудня, і розповсюджується деякими магазинами у великих містах США. Cash App також зробив журнал доступним в інтернеті. Це дозволило читачам по всьому світу попередньо ознайомитися з журналом та замовити безкоштовну друковану копію.

Що потрібно знати про Cash App

Cash App – це платіжний мобільний сервіс, розроблений компанією Square Inc. Він пропонує досить широкий спектр послуг, зокрема для підприємців. Сервіс поєднує різні функції для спрощення відправлення та отримання фіатних грошей, а також підтримує біткоїн та Lightning Network.

Cash App підтримує гаманець Bitkey, нещодавно презентований компанією Block Джека Дорсі.

У третьому кварталі виторг компанії Block становив $5,62 млрд, перевищивши очікування аналітиків. Цьому сприяло значне зростання виторгу Cash App.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Освітні проєкти Джека Дорсі

Варто наголосити, що журнал BREAD – не єдиний освітній проєкт Джека Дорсі. У вересні фонд ₿trust, який він фінансує спільно з репером Jay-Z, придбав африканський стартап Qala, який займається навчанням Біткоїн-розробників.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024