Фонд Джека Дорсі та Jay-Z купив освітній Біткоїн-стартап

Фонд Джека Дорсі та Jay-Z купив освітній Біткоїн-стартап

Стартап Qala займається навчанням африканських розробників Біткоїна та Lightning Network.

Фонд ₿trust, що фінансується підприємцем Джеком Дорсі та репером Jay-Z, придбав африканський стартап Qala, який займається навчанням Біткоїн-розробників. Про це повідомляється на сторінці Bitcoin Magazine у соціальній мережі X (колишній Twitter).

2021 року Qala отримав грант у розмірі 0,5 BTC від нью-йоркського підрозділу Human Rights Foundation. Після придбання стартап Qala було перейменовано на ₿trust Builders.

«Qala має програму, спрямовану на навчання нового покоління розробників Біткоїна та Lightning Network з усього африканського континенту. Мета програми – знайти та підвищити кваліфікацію африканських розробників для Біткоїн-компаній з усього світу», – повідомили представники стартапу.

За словами співзасновника та директора Qala Бернарда Параха, угода з ₿trust розширить можливості стартапу на Глобальному Півдні через розвиток освіти в африканському регіоні.

Фонд ₿trust, створений два роки тому, призначений для фінансування Біткоїн-розробників в Африці та Індії.

Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Збереження вашого біткоїн-гаманця має вирішальне значення для власного сувереніт...
Ігор Королишин 19 жовтня 2022

Активна підтримка Біткоїн-розробників

Компанія Джека Дорсі #startsmall пообіцяла виділяти некомерційній організації Brink по $1 млн протягом п'яти років.

Brink бере активну участь у створенні сталого середовища розвитку Біткоїна. Завдяки додатковому фінансуванню є можливість залучити більше талановитих спеціалістів, продовжити навчання розробників і розширити свої програми стипендій та грантів.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023