Фонд Джека Дорсі та Jay-Z купив освітній Біткоїн-стартап

Фонд Джека Дорсі та Jay-Z купив освітній Біткоїн-стартап

Стартап Qala займається навчанням африканських розробників Біткоїна та Lightning Network.

Фонд ₿trust, що фінансується підприємцем Джеком Дорсі та репером Jay-Z, придбав африканський стартап Qala, який займається навчанням Біткоїн-розробників. Про це повідомляється на сторінці Bitcoin Magazine у соціальній мережі X (колишній Twitter).

2021 року Qala отримав грант у розмірі 0,5 BTC від нью-йоркського підрозділу Human Rights Foundation. Після придбання стартап Qala було перейменовано на ₿trust Builders.

«Qala має програму, спрямовану на навчання нового покоління розробників Біткоїна та Lightning Network з усього африканського континенту. Мета програми – знайти та підвищити кваліфікацію африканських розробників для Біткоїн-компаній з усього світу», – повідомили представники стартапу.

За словами співзасновника та директора Qala Бернарда Параха, угода з ₿trust розширить можливості стартапу на Глобальному Півдні через розвиток освіти в африканському регіоні.

Фонд ₿trust, створений два роки тому, призначений для фінансування Біткоїн-розробників в Африці та Індії.

Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою Blockmit
Збереження вашого біткоїн-гаманця має вирішальне значення для власного сувереніт...
Ігор Королишин 19 жовтня 2022

Активна підтримка Біткоїн-розробників

Компанія Джека Дорсі #startsmall пообіцяла виділяти некомерційній організації Brink по $1 млн протягом п'яти років.

Brink бере активну участь у створенні сталого середовища розвитку Біткоїна. Завдяки додатковому фінансуванню є можливість залучити більше талановитих спеціалістів, продовжити навчання розробників і розширити свої програми стипендій та грантів.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024