Компанія Джека Дорсі виділить $5 млн Біткоїн-розробникам

Компанія Джека Дорсі виділить $5 млн Біткоїн-розробникам

Некомерційна організація Brink протягом п'яти років отримуватиме по $1 млн для підтримки розробників.

Некомерційна організація Brink отримає фінансову підтримку у розмірі $5 млн від організації Джека Дорсі #startsmall. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Так, Brink отримуватиме по $1 млн протягом п'яти років. Метою організації є підтримка Біткоїн-розробників і суміжних з Біткоїном технологій.

Brink бере активну участь у створенні сталого середовища розвитку Біткоїна. Завдяки додатковому фінансуванню є можливість залучити більше талановитих спеціалістів, продовжити навчання розробників і розширити свої програми стипендій та грантів.

Що таке Brink

Brink засновано 2020 року, її місія полягає в підтримці та поліпшенні Біткоїн-протоколу. Brink робить це, навчаючи нових розробників, надаючи їм ресурси та фінансуючи їхню роботу над Біткоїн-проєктами.

Головні зусилля Brink сконцентровано на підтримці розробників Біткоїна через дві основні програми: програму наукових грантів і програму Brink Fellowship. Програма наукових грантів надає фінансування талановитим розробникам, які працюють над важливими технічними проєктами в екосистемі Біткоїна. З іншого боку, програма Brink Fellowship надає молодим і перспективним розробникам можливість працювати під керівництвом досвідчених менторів. Ці програми мають вирішальне значення для підтримки та покращення Біткоїн-протоколу і забезпечення його довгострокового успіху.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще допомагає Біткоїн-розробникам

Американський майнінговий гігант Marathon Digital Holdings разом із Brink оголосив про початок збору пожертв для підтримки розробників Bitcoin Core у розмірі $1 млн.

Раніше цього року були побоювання, що ситуація із фінансуванням Bitcoin Core впаде через спад на ринку, проте представники індустрії цифрових активів показують готовність підтримувати розробників.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023