До Квона можуть екстрадувати до США

До Квона можуть екстрадувати до США

Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді.

Верховний суд Чорногорії вирішив екстрадувати колишнього співзасновника компанії Terraform Labs До Квона до США, відхиливши аналогічний запит Південної Кореї. Про це заявили адвокати затриманого, повідомляє Vijesti.

«Ми отримали рішення Високого суду Подгориці про екстрадицію нашого клієнта до США. Воно є незаконним, як і два попередніх, які було скасовано Апеляційним судом Чорногорії», – заявили адвокати.

Сторона захисту наголосила, що це рішення суду не має остаточної юридичної сили, і вона має право на апеляцію.

Своєю чергою, міністр юстиції Чорногорії Андрій Мілович заявив, що екстрадиція Квона є політичним рішенням.

«США – наш головний зовнішньополітичний партнер, ми хочемо якнайшвидше підписати двосторонню угоду про екстрадицію, щоб створити правову основу для аналогічних рішень у майбутньому», – додав він.

Судові розгляди

7 лютого Апеляційний суд Чорногорії скасував рішення про екстрадицію До Квона та направив справу на повторний розгляд до суду першої інстанції. Відповідне рішення суд ухвалив після виявлення багатьох порушень під час винесення попередніми інстанціями рішень про екстрадицію до США чи Південної Кореї. Зокрема, були незрозумілі причини такого рішення.

Тим часом у США Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) погодилася відкласти цивільний процес проти компанії Terraform Labs та її співзасновника До Квона. Адвокати запевнили SEC, що їхній підзахисний хоче бути присутнім на процесі, згоден на екстрадицію з Чорногорії і може бути у США до середини березня.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Банкрутство Terraform Labs

Тим часом компанія Terraform Labs подала заяву про банкрутство. Вона пообіцяла, що виконає всі фінансові зобов'язання перед співробітниками та постачальниками під час розгляду справи, не вимагаючи додаткового фінансування. Зобов'язання компанії оцінюються в межах від $100 млн до $500 млн.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024