У Швейцарії пройшли обшуки у справі FTX

У Швейцарії пройшли обшуки у справі FTX

Прокуратура санкціонувала слідчі дії в офісах хедж-фонду Tyr Capital.

Офіси хедж-фонду Tyr Capital у Женеві зазнали обшуків, санкціонованих прокуратурою Швейцарії у справі збанкрутілої біржі FTX. Про це повідомляє Financial Times.

Підставою для обшуків стало звернення інвестиційної компанії TGT, яка раніше була партнером Tyr Capital. TGT хоче закрити свій рахунок у Tyr і повернути активи, що залишилися, у тому числі в межах позову на $22 млн до FTX.

Керівництво інвесткомпанії звинуватило фонд Tyr у «злочинній безгосподарності, ігноруванні внутрішніх лімітів ризику, а також у відсутності попереджень інвесторів про ризики впливу банкрутства FTX Group на об'єднаний інвестиційний капітал».

Внаслідок цього вартість портфеля TGT впала на 84%, а фонд змушений був запустити юридичні процедури ліквідації.

Крах FTX

Біржа FTX впала в 2022 році після публікації в ЗМІ звіту, в якому йшлося про те, як торговельний майданчик і його споріднена компанія Alameda Research використовували свій нативний токен FTT для маніпулювання своїми резервами.

Подальше падіння FTX призвело до низки банкрутств та затяжного ведмежого тренду на ринку цифрових валют. Крах FTX вплинув на кілька компаній, які прямо чи опосередковано пов'язані з біржею.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Розпродаж від FTX

Щоб розрахуватися з боргами, біржа FTX змушена продати зі знижкою 95% сервіс Digital Custody. Спочатку торговельний майданчик придбав його за $10 млн для надання кастодіальних послуг. Проте Digital Custody так і не встигли інтегрувати в екосистему FTX через банкрутство.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024