FTX за борги продає компанію зі знижкою 95%

FTX за борги продає компанію зі знижкою 95%

Біржа хоче отримати за Digital Custody $500 000, яку купила раніше за $10 млн.

Збанкрутіла біржа FTX подала заявку на продаж Digital Custody (DC) компанії CoinList зі значною знижкою, оцінивши її в $500 000. Про це повідомляє Cointelegraph.

Спочатку FTX придбала Digital Custody за $10 млн для надання кастодіальних послуг для FTX US та LedgerX. Проте DC так і не встигли інтегрувати в екосистему FTX через банкрутство торговельного майданчика. Команда юристів FTX також пояснила, що оскільки FTX US не була перезапущена, Digital Custody сьогодні не має особливої цінності.

Разом з тим сьогодні DC все ще має ліцензію на зберігання активів, видану Відділом банківської справи Південної Дакоти. Юридична команда FTX зазначила, що клієнти FTX.com схвалили угоду. Однак, згідно з умовами угоди, FTX може шукати вигіднішу пропозицію для DC до трьох днів до закриття угоди. Якщо покупець не зможе завершити угоду, буде накладено оборотну плату за розірвання у розмірі $50 000.

Криптовалютна біржа FTX, що припинила своє існування, пояснила, що її плани з реструктуризації не включають перезавантаження компанії, а спрямовані на повне погашення заборгованості перед клієнтами. Під час судового засідання 31 січня адвокат FTX Енді Дітдеріх наголосив, що попри всі зусилля перезапуск FTX не планується.

Про причини краху F

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

TX

Крах FTX, однієї з найбільших бірж цифрових активів, був викликаний низкою факторів, серед яких неефективне керування ризиками, непрозорість фінансових операцій та надмірне використання позикових коштів. Головна проблема в тому, що компанія використовувала кошти клієнтів для власних спекулятивних інвестицій через пов'язану з нею торговельну фірму Alameda Research. Це спричинило великі фінансові втрати, коли вартість активів різко впала, і FTX виявилася нездатною задовольнити запити клієнтів на виведення коштів.

Ситуацію посилила відсутність суворого регулювання та нагляду, а також недостатня прозорість у веденні бухгалтерії та в управлінні активами. Коли довіра клієнтів і партнерів була підірвана, це викликало масове виведення коштів, призвівши до ліквідаційної кризи і, зрештою, до банкрутства компанії.

Розрахунок з боргами

Щоб розрахуватися з боргами, FTX продала в січні акції спотового біткоїн-ETF компанії Grayscale Investments на суму близько $1 млрд.

Як і багато великих бірж, FTX заробляла на різниці між ціною акцій трасту Grayscale і вартістю чистих активів біткоїна, що лежить в основі фонду. Станом на 25 жовтня 2023 року FTX володіла 22,3 млн GBTC вартістю $597 млн, згідно зі звітом від 3 листопада 2023 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024