FTX за борги продає компанію зі знижкою 95%

FTX за борги продає компанію зі знижкою 95%

Біржа хоче отримати за Digital Custody $500 000, яку купила раніше за $10 млн.

Збанкрутіла біржа FTX подала заявку на продаж Digital Custody (DC) компанії CoinList зі значною знижкою, оцінивши її в $500 000. Про це повідомляє Cointelegraph.

Спочатку FTX придбала Digital Custody за $10 млн для надання кастодіальних послуг для FTX US та LedgerX. Проте DC так і не встигли інтегрувати в екосистему FTX через банкрутство торговельного майданчика. Команда юристів FTX також пояснила, що оскільки FTX US не була перезапущена, Digital Custody сьогодні не має особливої цінності.

Разом з тим сьогодні DC все ще має ліцензію на зберігання активів, видану Відділом банківської справи Південної Дакоти. Юридична команда FTX зазначила, що клієнти FTX.com схвалили угоду. Однак, згідно з умовами угоди, FTX може шукати вигіднішу пропозицію для DC до трьох днів до закриття угоди. Якщо покупець не зможе завершити угоду, буде накладено оборотну плату за розірвання у розмірі $50 000.

Криптовалютна біржа FTX, що припинила своє існування, пояснила, що її плани з реструктуризації не включають перезавантаження компанії, а спрямовані на повне погашення заборгованості перед клієнтами. Під час судового засідання 31 січня адвокат FTX Енді Дітдеріх наголосив, що попри всі зусилля перезапуск FTX не планується.

Про причини краху F

Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Навіщо виводити біткоїни з бірж і як це зробити
Якщо ви не виводите кошти з бірж та зберігаєте там свої приватні біткоїн-ключі, ...
Bitcoin Magazine 19 серпня 2022

TX

Крах FTX, однієї з найбільших бірж цифрових активів, був викликаний низкою факторів, серед яких неефективне керування ризиками, непрозорість фінансових операцій та надмірне використання позикових коштів. Головна проблема в тому, що компанія використовувала кошти клієнтів для власних спекулятивних інвестицій через пов'язану з нею торговельну фірму Alameda Research. Це спричинило великі фінансові втрати, коли вартість активів різко впала, і FTX виявилася нездатною задовольнити запити клієнтів на виведення коштів.

Ситуацію посилила відсутність суворого регулювання та нагляду, а також недостатня прозорість у веденні бухгалтерії та в управлінні активами. Коли довіра клієнтів і партнерів була підірвана, це викликало масове виведення коштів, призвівши до ліквідаційної кризи і, зрештою, до банкрутства компанії.

Розрахунок з боргами

Щоб розрахуватися з боргами, FTX продала в січні акції спотового біткоїн-ETF компанії Grayscale Investments на суму близько $1 млрд.

Як і багато великих бірж, FTX заробляла на різниці між ціною акцій трасту Grayscale і вартістю чистих активів біткоїна, що лежить в основі фонду. Станом на 25 жовтня 2023 року FTX володіла 22,3 млн GBTC вартістю $597 млн, згідно зі звітом від 3 листопада 2023 року.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024