Genesis дозволили продати акції GBTC на $1,3 млрд

Genesis дозволили продати акції GBTC на $1,3 млрд

Отримані кошти компанія планує спрямувати на погашення заборгованості перед кредиторами.

Збанкрутілий кредитор Genesis отримав дозвіл суду продати близько 35 млн акцій Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму понад $1,3 млрд, щоб спрямувати отримані гроші на виплату компенсацій постраждалим клієнтам. Про це повідомляє Bloomberg.

Genesis також має намір продати понад 11 млн акцій двох інших трастових фондів і виручити за них ще $200 млн. Адвокат Genesis заявив, що поточна вартість акцій Grayscale становить приблизно $1,6 млрд.

Материнська компанія Genesis, Digital Currency Group, спробувала відкласти продаж до того моменту, коли суд у справах про банкрутство ухвалить рішення про затвердження плану погашення боргу її дочірньої компанії. Digital Currency Group, яка виступає проти плану погашення боргу Genesis, заявила, що не проти продажу акцій, але зазначила, що продаж може виявитися передчасним, якщо суд відхилить план.

Що призвело до краху

Компанія Genesis надавала позички у цифрових активах клієнтам із різних країн. Однак недостатній обсяг резервів, використання низьколіквідних криптовалют та надмірна концентрація ризиків у результаті призвели до фінансових проблем.

Так, Genesis була тісно пов'язана з фінансовими операціями з неплатоспроможним хедж-фондом Three Arrows Capital і біржею-банкрутом FTX. Відповідно, обсяг її зобов'язань не міг відповідати наявним резервам.

Внаслідок неспроможності компанії постраждали близько 100 000 кредиторів, а загальний обсяг зобов'язань може сягати $10 млрд. Genesis у результаті оголосила себе банкрутом.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Скільки активів Genesis зберігається у фонді Grayscale

Майже $1,4 млрд із активів Genesis перебувають у фонді GBTC, який сьогодні перетворено на спотовий біржовий фонд. Частина акцій GBTC була передана криптобіржі Gemini як застава в межах програми Gemini Earn. Genesis шукає ще 31 млн акцій GBTC, які було закладено Gemini, але так і не передано.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024