Genesis просить схвалення на розпродаж $1,4 млрд у GBTC

Genesis просить схвалення на розпродаж $1,4 млрд у GBTC

Це загрожує черговим значним тиском на курс біткоїна.

Збанкрутілий криптовалютний кредитор Genesis подав у п'ятницю, 2 лютого, до суду клопотання з проханням схвалити продаж понад $1,4 млрд біткоїн-фонду Grayscale. Про це повідомляє CoinDesk.

Якщо пропозиція буде схвалена, ринок може мати справу з іще одним великим тиском на курс біткоїна. Так, у січні збанкрутіла біржа FTX продала свої активи GBTC на суму понад $1 млрд. Це збіглося з падінням ціни головного цифрового активу з $49 000 до $39 000.

Майже $1,4 млрд із активів Genesis перебували у фонді Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), який сьогодні перетворено на спотовий біржовий фонд. Частину акцій GBTC було передано Genesis криптобіржі Gemini як заставу в межах програми Gemini Earn, йдеться у заяві. Genesis шукає ще 31 млн акцій GBTC, які було закладено Gemini, але так і не передано, додається у заяві.

Криза 2022 року

Криптокредитор Genesis і компанія Grayscale відігравали ключову роль в імперії Digital Currency Group, яку спіткали збитки та протиріччя, коли фонди та біржі масово розорилися у 2022 році. Genesis також оголосив про банкрутство минулого року.

Найбільшим кредитором Genesis є компанія Gemini, яка вважає, що банкрутство торкнулося понад 100 000 її користувачів, тепер їм нібито належить від $1 млрд до $10 млрд.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Ситуація з біткоїн-ETF за місяць

У січні спотова екосистема біткоїн-ETF у США в сукупності зросла на 10 000 BTC з урахуванням агресивного продажу Grayscale Bitcoin Trust. Так, минулого місяця GBTC продав загалом 132 195 BTC, скоротивши свій запас біткоїнів на 21% – з 619 220 BTC станом на 11 січня до 487 025 BTC на 31 січня.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024