Riot Platforms посилить присутність у Техасі

Riot Platforms посилить присутність у Техасі

Новий майнінг-центр сумарною потужністю 400 МВт компанія планує ввести в експлуатацію до кінця 2024 року.

Американська майнінгова Riot Platforms запустить дата-центр з видобутку біткоїнів у Техасі. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі X.

Riot оголосила, що планує побудувати об'єкт з видобутку біткоїнів на Корсикані, адміністративному центрі округу Наварро в американському штаті Техас. Згідно з наявними даними, майнінг-центр сумарною потужністю 400 МВт планують ввести в експлуатацію до кінця 2024 року. Компанія збирається збільшувати потужність об'єкта поетапно. Першу будівлю з обладнанням на 100 МВт компанія запустить вже наступного місяця.

Відомо, що дата-центр буде розгорнуто за домовленістю з компанією HashHouse Tech, що займається постачанням обладнання для майнінгу. Йдеться про занурювальні установки MicroBT на базі платформи Poseidon. Вона розроблена для підвищення продуктивності та гарантує стабільне функціонування обладнання у будь-яких кліматичних умовах. Навіть під час літньої спеки продуктивність цього обладнання не знижуватиметься.

Підготовка до халвінгу

У зв'язку з наближенням халвінгу біткоїна багато майнерів, зокрема Riot Platforms, перейшли до стадії накопичення біткоїнів. На початок листопада в запасах Riot Platforms перебувало 7309 BTC.

У вересні 2023 року Riot Platforms змогла збільшити виробництво біткоїнів на 9% порівняно з попереднім місяцем – 362 BTC, при цьому стратегічно скоротивши майнінгові операції.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Закупівля нових «асіків»

Для збільшення потужності майнінгового обладнання Riot Platforms домовилася про закупівлю 66 560 пристроїв MicroBT із загальним хешрейтом 18 EH/s. Партія майнерів складатиметься переважно з останніх моделей M66S, а сума угоди становить $290,5 млн.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024