Riot Platforms посилить присутність у Техасі

Riot Platforms посилить присутність у Техасі

Новий майнінг-центр сумарною потужністю 400 МВт компанія планує ввести в експлуатацію до кінця 2024 року.

Американська майнінгова Riot Platforms запустить дата-центр з видобутку біткоїнів у Техасі. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі X.

Riot оголосила, що планує побудувати об'єкт з видобутку біткоїнів на Корсикані, адміністративному центрі округу Наварро в американському штаті Техас. Згідно з наявними даними, майнінг-центр сумарною потужністю 400 МВт планують ввести в експлуатацію до кінця 2024 року. Компанія збирається збільшувати потужність об'єкта поетапно. Першу будівлю з обладнанням на 100 МВт компанія запустить вже наступного місяця.

Відомо, що дата-центр буде розгорнуто за домовленістю з компанією HashHouse Tech, що займається постачанням обладнання для майнінгу. Йдеться про занурювальні установки MicroBT на базі платформи Poseidon. Вона розроблена для підвищення продуктивності та гарантує стабільне функціонування обладнання у будь-яких кліматичних умовах. Навіть під час літньої спеки продуктивність цього обладнання не знижуватиметься.

Підготовка до халвінгу

У зв'язку з наближенням халвінгу біткоїна багато майнерів, зокрема Riot Platforms, перейшли до стадії накопичення біткоїнів. На початок листопада в запасах Riot Platforms перебувало 7309 BTC.

У вересні 2023 року Riot Platforms змогла збільшити виробництво біткоїнів на 9% порівняно з попереднім місяцем – 362 BTC, при цьому стратегічно скоротивши майнінгові операції.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Закупівля нових «асіків»

Для збільшення потужності майнінгового обладнання Riot Platforms домовилася про закупівлю 66 560 пристроїв MicroBT із загальним хешрейтом 18 EH/s. Партія майнерів складатиметься переважно з останніх моделей M66S, а сума угоди становить $290,5 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024