Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн

Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн

Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s.

Американська компанія Riot Platforms, що займається видобутком біткоїнів, закупить у виробника майнінгових установок MicroBT 66 560 пристроїв із загальним хешрейтом 18 EH/s. Про це повідомляється на сторінці Riot Platforms у соцмережі X.

Партія майнерів складатиметься здебільшого з останніх моделей M66S, а сума угоди становитиме $290,5 млн. Нові «асікі» стануть доповненням до раніше оголошеної купівлі 33 280 пристроїв від MicroBT.

Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання представники Riot Platforms планують завершити у другому півріччі 2025 року. Після цього продуктивність об'єктів компанії перевищить 38 EH/s.

Про компанію Riot Platforms

Компанія Riot Blockchain заснована 24 липня 2000 року зі штаб-квартирою в Касл-Році, штат Колорадо. На початку 2023 року вона провела ребрендинг, змінивши назву на Riot Platforms. Таким чином фірма вирішила наголосити на «зростаючій диверсифікації» бізнес-операцій.

Багато майнерів, серед яких і Riot Platforms, перейшли в стадію накопичення біткоїнів. Така стратегія пов'язана із халвінгом Біткоїна, що наближається та має відбутися навесні 2024 року, знизивши винагороду для майнерів удвічі. На початок листопада в запасах Riot Platforms знаходилось 7309 BTC.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність компанії

У вересні Riot Platforms змогла збільшити виробництво біткоїнів на 9% порівняно з попереднім місяцем – 362 BTC, при цьому стратегічно скоротивши майнінгові операції.

Варто зауважити, що акції компанії від початку року продемонстрували зростання на 163%.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024