Індекс жадібності та страху зростає разом із курсом BTC

Індекс жадібності та страху зростає разом із курсом BTC

Показник Fear & Greed Index досяг позначки 74 бали із 100 можливих.

У зв'язку зі зростанням курсу біткоїна вище $50 000 індекс жадібності та страху досяг 74 балів (рівень «жадібність»). Відповідні дані надає сервіс Alternative Me.

Індекс жадібності та страху зростає разом із курсом BTC
Останній показник індексу жадібності та страху. Джерело: Alternative Me.

За останні 12 місяців біткоїн подорожчав більше ніж удвічі. Рік тому одна монета коштувала всього $21 000, а днями її ціна піднялася вище за $50 000. Станом на 14 лютого курс біткоїна становить $51 200.

Про індекс Fear & Greed Index

Індекс Fear & Greed Index вимірює ентузіазм учасників ринку щодо біткоїна. Під час історичного максимуму вартості біткоїна ($69 000 у листопаді 2021 року) показник індексу досягав 79 балів зі 100, сигналізуючи про «екстремальну жадібність».

«Коли інвестори стають надто жадібними, це означає, що на ринок чекає корекція», – зазначають аналітики.

Таким чином, згідно зі спостереженнями, досвідчені трейдери вважають за краще купувати, коли індекс показує крайній страх, і стають обережнішими, коли жадібність вища.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники

Через кілька днів після історичного рішення Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) про схвалення спотових біткоїн-ETF показник індексу жадібності та страху впав до «нейтрального» рівня». Попри очікування багатьох аналітиків, курс біткоїна тоді спустився нижче за позначку $40 000.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024