ETF не стали загрозою для торгівлі BTC

ETF не стали загрозою для торгівлі BTC

Спотова торгівля біткоїнами не зазнала негативного впливу після запуску біржових фондів.

Попри впровадження біткоїн-ETF, пряма спотова торгівля BTC лише зростає у популярності. Про це повідомляє Cointelegraph із посиланням на фінансового директора компанії Robinhood Джейсона Варніка.

Лише 5% торгівлі BTC на платформі відбувається через біржові фонди, у той час, як решта 95% трейдерів продовжують обирати пряму спотову торгівлю. Варнік підкреслив, що запуск ETF не створив додаткових загроз, а просто розширив обсяг доступних інструментів для клієнтів.

ETF не стали загрозою для торгівлі BTC
Структура активів Robinhood. Джерело: Cointelegraph.

Крім того, Варнік зазначив, що деякі трейдери Robinhood включили біткоїн-ETF у свої пенсійні рахунки, що свідчить про те, що частково попит на ETF зумовлений користувачами, які прагнуть диверсифікувати свої інвестиційні портфелі.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Показники Robinhood

Попри доступність ETF, цифрові активи під управлінням Robinhood у четвертому кварталі зросли на 87,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, досягнувши $15 млрд.

Тим часом спотові біткоїн-ETF акумулювали вже понад $10 млрд активів в управлінні з моменту їх запуску, що збіглося зі стрибком ціни на біткоїн на 6,5%, що перевищила $50 000 вперше за понад два роки.

Експансія у ЄС

Robinhood у грудні 2023 року оголосила про запуск своїх біткоїн-послуг для всіх клієнтів із Європейського союзу. Платформа дозволила трейдерам купувати та продавати BTC. Вихід Robinhood на європейський ринок стався через тиждень після того, як компанія запустила свій застосунок для торгівлі акціями у Великій Британії.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024