Майнери змушені продавати видобуті біткоїни

Майнери змушені продавати видобуті біткоїни

З усіх майнінгових компаній Marathon єдина, хто не продає, а купує BTC.

Більшість майнінгових компаній змушені продавати більшу частину видобутих біткоїнів, аби покрити поточні операційні витрати. Про це повідомляє Trustnodes.

Зокрема, майнінгова компанія Core Scientific продала в січні 1114 біткоїнів на суму $47,8 млн, при тому, що видобула минулого місяця 1027 біткоїнів. У грудні було продано 1211 біткоїнів за $51,2 млн, хоча видобуто 1177 BTC. Майнер майже збанкрутував під час ведмежого ринку, але зараз виходить із кризи. Однак він, як і раніше, продає більше біткоїнів, ніж видобуває, що говорить про те, що компанія планує інвестувати в розширення свого бізнесу в Техасі.

Інший майнер, Argo Blockchain, заявив, що минулого місяця видобув 124 біткоїни. Станом на 31 січня 2024 року компанія володіла цифровими активами на суму, еквівалентну 18 біткоїнам. Таким чином, вони теж продають свої біткоїни, ймовірно, тому що витрати залишаються вищими, ніж дохідність від майнінгу

Bitdeer оголосила, що в січні видобула 330 біткоїнів. Однак Bitdeer зазвичай не тримає BTC, а одразу конвертує їх у фіатну валюту.

Своєю чергою, компанія Marathon вирішила не продавати біткоїни в січні й натомість придбала ще 183,5 біткоїна за середньою ціною $39 738. Майнери дотримуються стратегії Hodl і намагаються тримати біткоїни навіть під час бичачого циклу.

Шанси після халвінгу

За два місяці настане халвінг – важлива подія для майнерів, яка зменшить видобуток біткоїнів удвічі. Для деяких компаній, таких як Core Scientific, яка навіть зараз не покриває свої витрати, ціна біткоїна після квітня має досягти щонайменше $80 000, щоб вона могла залишатися на плаву.

А ось Marathon може інвестувати в новий хешрейт, а оскільки їхній баланс має здоровий вигляд, вони можуть залучити капітал із фондового ринку замість біткоїн-запасів.

Таким чином, Marathon стала біткоїн-проксі, йдучи всупереч тенденції минулого місяця та продовжуючи утримувати акції, що цілком може виявитися розумним, оскільки ціна біткоїна відновлюється.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інвестиції у дата-центри

Компанія CleanSpark, яка, за даними аналітиків CoinShares, також має непогані шанси пережити кризовий період після халвінгу, хоче встигнути придбати чотири нових майнінгових об'єкти до того, як винагорода за видобуток блоку біткоїна буде знижена вдвічі. Загальна сума операції оцінюється у $26,7 млн.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024