CleanSpark поспішає підготуватися до халвінгу

CleanSpark поспішає підготуватися до халвінгу

Компанія хоче купити три дата-центри в Міссісіпі й один у Джорджії, щоб наростити хешрейт удвічі.

Компанія CleanSpark хоче встигнути придбати чотири нових майнінгових об'єкти до того, як винагорода за видобуток блоку біткоїна буде знижена вдвічі. Про це повідомляє Cointelegraph.

За рахунок нових придбань хешрейт компанії має збільшитися вдвічі. Зокрема, 6 лютого фірма оголосила про купівлю трьох дата-центрів з видобутку біткоїнів у Міссісіпі за $19,8 млн, які зможуть збільшити її потужність на 2,4 EH/s.

Компанія також погодилася придбати додатково майнінг-центр у Далтоні, штат Джорджія, за $6,9 млн потужністю 0,8 EH/s. Однак цей об'єкт перебуває на стадії будівництва і буде готовий лише до квітня 2024 року.

Варто зауважити, що акції CleanSpark зросли на 12% наступного дня після оголошення купівлі дата-центрів.

Що відомо про CleanSpark

Майнінгова компанія CleanSpark має американське коріння, її штаб-квартира розташована в Хендерсоні, штат Невада. У 2022 році компанія важко пережила кризу, проте вже наступного року ціна її акцій зросла на 440%, до $11, піднявши ринкову вартість компанії до $2 млрд.

Також 2023 року вона збільшила хешрейт до 10 EH/s, поступаючись за цим показником лише небагатьом конкурентам: Riot Platforms (11 EH/s), Riot Blockchain (15 EH/s) та Marathon Digital (19 EH/s).

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Шанси пережити халвінг

За даними аналітиків CoinShares, компанія CleanSpark, а також Riot, TeraWulf мають найкращі можливості для того, щоб упоратися з викликами після халвінгу Біткоїна.

Аналіз CoinShares передбачає ціну біткоїна на рівні $40 000 після халвінгу, зазначаючи, що нижче за цю позначку майнінгові компанії будуть змушені використовувати фінансові резерви, щоб залишатися в бізнесі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024