CleanSpark поспішає підготуватися до халвінгу

CleanSpark поспішає підготуватися до халвінгу

Компанія хоче купити три дата-центри в Міссісіпі й один у Джорджії, щоб наростити хешрейт удвічі.

Компанія CleanSpark хоче встигнути придбати чотири нових майнінгових об'єкти до того, як винагорода за видобуток блоку біткоїна буде знижена вдвічі. Про це повідомляє Cointelegraph.

За рахунок нових придбань хешрейт компанії має збільшитися вдвічі. Зокрема, 6 лютого фірма оголосила про купівлю трьох дата-центрів з видобутку біткоїнів у Міссісіпі за $19,8 млн, які зможуть збільшити її потужність на 2,4 EH/s.

Компанія також погодилася придбати додатково майнінг-центр у Далтоні, штат Джорджія, за $6,9 млн потужністю 0,8 EH/s. Однак цей об'єкт перебуває на стадії будівництва і буде готовий лише до квітня 2024 року.

Варто зауважити, що акції CleanSpark зросли на 12% наступного дня після оголошення купівлі дата-центрів.

Що відомо про CleanSpark

Майнінгова компанія CleanSpark має американське коріння, її штаб-квартира розташована в Хендерсоні, штат Невада. У 2022 році компанія важко пережила кризу, проте вже наступного року ціна її акцій зросла на 440%, до $11, піднявши ринкову вартість компанії до $2 млрд.

Також 2023 року вона збільшила хешрейт до 10 EH/s, поступаючись за цим показником лише небагатьом конкурентам: Riot Platforms (11 EH/s), Riot Blockchain (15 EH/s) та Marathon Digital (19 EH/s).

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Шанси пережити халвінг

За даними аналітиків CoinShares, компанія CleanSpark, а також Riot, TeraWulf мають найкращі можливості для того, щоб упоратися з викликами після халвінгу Біткоїна.

Аналіз CoinShares передбачає ціну біткоїна на рівні $40 000 після халвінгу, зазначаючи, що нижче за цю позначку майнінгові компанії будуть змушені використовувати фінансові резерви, щоб залишатися в бізнесі.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024