У Таїланді торгівлю біткоїнами звільнили від ПДВ

У Таїланді торгівлю біткоїнами звільнили від ПДВ

Від податку звільняються не лише біржі, а й брокери з дилерами.

Влада Таїланду звільнила торгівлю біткоїнами та криптовалютами від сплати податку на додану вартість (ПДВ). Про це повідомляє місцеве видання Bangkok Post.

Міністерство фінансів має намір стимулювати просування цифрових активів як альтернативний інструмент залучення капіталу. В уряді вважають, що це рішення підтримає зростання біткоїн-індустрії і надасть імпульсу економіці.

Від ПДВ звільняються авторизовані торговельні майданчики, брокери та дилери. Ця норма набула чинності з 1 січня 2024 року. Мінфін вважає, що нова податкова політика забезпечить подальше розширення ринку цифрових активів у країні. Проте у відомстві зазначили, що уряд має враховувати фінансову стабільність, використовуючи потенціал розвитку сектору.

Використання біткоїна в Таїланді

Населення Таїланду досить активно використовує біткоїн. Згідно з дослідженням компанії Forex Suggest, ця країна є одним з лідерів з продажу житла за біткоїни.

Проте регулювання у Таїланді було досить суворим. З грудня 2021 року стартував процес створення регульованого криптовалютного ринку. В межах цього процесу з 1 квітня 2022 року в країні регулятивні органи рекомендували виключити ухвалення платежів у цифрових активах. Зокрема, серед ризиків зазначено такі: втрата вартості внаслідок цінової волатильності, кібератаки, відмивання грошей та витік персональних даних.

Компаніям також заборонили рекламувати приймання платежів у цифрових активах, а також створювати системи, інструменти та гаманці для полегшення криптотранзакцій. Тим, хто порушив заборону, пригрозили тимчасовим призупиненням або ліквідацією послуги.

При цьому використання біткоїна та криптовалют в інвестиційних цілях не заборонено.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Таїландські банки та біткоїн

Таїландський банк Kasikorn Bank (K-Bank) з метою залучення нових клієнтів вирішив активізувати свої зусилля у сфері цифрових активів і придбав материнську компанію місцевої біржі Satang.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024