У Таїланді банк поглинув місцеву біткоїн-біржу

У Таїланді банк поглинув місцеву біткоїн-біржу

K-Bank прагне запропонувати мешканцям країни максимальний спектр біткоїн-послуг.

Таїландський банк Kasikorn Bank (K-Bank) придбав 97% акцій материнської компанії біржі Satang, яка працює у країні з 2017 року. Про це повідомляє CoinDesk.

Угода оцінюється в 3,7 млрд таїландських батів ($102,8 млн) і була здійснена через дочірню компанію банку під назвою Unita Capital, яка уповноважена інвестувати в компанії, що займаються цифровими активами.

Після закриття угоди Satang буде перейменовано на Orbix. До складу нової компанії також увійдуть три дочірні підприємства: Orbix Custodian, Orbix Invest (керуючий фондом цифрових активів) та Orbix Technology, розробник блокчейн-технологій.

У K-Bank заявили, що активізують свої зусилля у сфері цифрових активів, прагнучи запропонувати повний спектр послуг для жителів країни.

Регулювання у Таїланді

У Таїланді з грудня 2021 року стартував процес створення регульованого криптовалютного ринку. Умежах процесу з 1 квітня 2022 року в країні регулятивні органи рекомендували виключити приймання платежів у цифрових активах. Зокрема, серед ризиків зазначені такі: втрата вартості внаслідок цінової волатильності, кібератаки, відмивання грошей та витік персональних даних.

Компаніям також заборонили рекламувати приймання платежів у цифрових активах, а також створювати системи, інструменти та гаманці для полегшення криптотранзакцій. Тим, хто порушив заборону, пригрозили тимчасовим призупиненням або ліквідацією послуги.

При цьому використання біткоїна та криптовалют з інвестиційною метою не заборонено.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Використання біткоїна в Таїланді

Між тим, попри всі обмеження влади, тайці активно використовують біткоїни для здійснення тих чи інших покупок. Наприклад, компанія Forex Suggest провела дослідження і з'ясувала, що Таїланд є одним із лідерів з продажу житла за біткоїни.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024