У Таїланді банк поглинув місцеву біткоїн-біржу

У Таїланді банк поглинув місцеву біткоїн-біржу

K-Bank прагне запропонувати мешканцям країни максимальний спектр біткоїн-послуг.

Таїландський банк Kasikorn Bank (K-Bank) придбав 97% акцій материнської компанії біржі Satang, яка працює у країні з 2017 року. Про це повідомляє CoinDesk.

Угода оцінюється в 3,7 млрд таїландських батів ($102,8 млн) і була здійснена через дочірню компанію банку під назвою Unita Capital, яка уповноважена інвестувати в компанії, що займаються цифровими активами.

Після закриття угоди Satang буде перейменовано на Orbix. До складу нової компанії також увійдуть три дочірні підприємства: Orbix Custodian, Orbix Invest (керуючий фондом цифрових активів) та Orbix Technology, розробник блокчейн-технологій.

У K-Bank заявили, що активізують свої зусилля у сфері цифрових активів, прагнучи запропонувати повний спектр послуг для жителів країни.

Регулювання у Таїланді

У Таїланді з грудня 2021 року стартував процес створення регульованого криптовалютного ринку. Умежах процесу з 1 квітня 2022 року в країні регулятивні органи рекомендували виключити приймання платежів у цифрових активах. Зокрема, серед ризиків зазначені такі: втрата вартості внаслідок цінової волатильності, кібератаки, відмивання грошей та витік персональних даних.

Компаніям також заборонили рекламувати приймання платежів у цифрових активах, а також створювати системи, інструменти та гаманці для полегшення криптотранзакцій. Тим, хто порушив заборону, пригрозили тимчасовим призупиненням або ліквідацією послуги.

При цьому використання біткоїна та криптовалют з інвестиційною метою не заборонено.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Використання біткоїна в Таїланді

Між тим, попри всі обмеження влади, тайці активно використовують біткоїни для здійснення тих чи інших покупок. Наприклад, компанія Forex Suggest провела дослідження і з'ясувала, що Таїланд є одним із лідерів з продажу житла за біткоїни.

У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами У Лугано дозволили сплачувати податки біткоїнами Для цього використовується швейцарський QR-рахунок, відсканувавши який, можна здійснити платіж, обравши належний мобільний гаманець. Володимир Гришенко 06 грудня 2023
Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023