У Grayscale запропонували запустити опціони на біткоїн-ETF

У Grayscale запропонували запустити опціони на біткоїн-ETF

У компанії вважають біржові інструменти корисними для інвесторів.

Генеральний директор Grayscale Майкл Зонненшайн закликав американських регуляторів схвалити біржові опціони для спотових біткоїн-фондів. Про це він написав у себе на сторінці у соціальній мережі X.

За його словами, опціони дуже корисні для інвесторів, оскільки вони допомагають «орієнтуватися в ринкових умовах і досягати бажаних результатів».

Генеральний директор Grayscale закликав до рівного регулювання всіх аналогічних продуктів, навівши як приклад спотові та ф'ючерсні ETF на основі BTC. Зонненшайн нагадав, що коли Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) схвалила перший ф'ючерсний біткоїн-ETF у жовтні 2021 року, опціони для цього ETF, що котируються, автоматично стали доступними для торгівлі вже наступного дня, спираючись на існуючі правила.

Однак аналогічне правило не застосовується для товарних ETF, оскільки вони мають пройти потенційно тривалу перевірку, схожу з процесом для спотових біткоїн-ETF.

Що таке біржовий опціон

Біржовий опціон – це стандартизований контракт, який може бути використаний для купівлі (опціон «кол») або продажу (опціон «пут») певної кількості конкретного фінансового активу за заздалегідь визначеною ціною (ціною виконання) у зазначену дату або раніше.

За допомогою торгівлі опціонами інвестори можуть робити прогнози щодо майбутнього руху окремих акцій чи облігацій та фондового ринку загалом. За опціонними контрактами трейдери мають вибір – але не зобов'язання – купити або продати базовий актив до певної дати за заздалегідь встановленою ціною.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Найбільша ф'ючерсна біржа

Найбільшою у світі біржею ф'ючерсів на біткоїн з листопада 2023 року стала CME Group, обігнавши біржу Binance. Це свідчить про зростання інституціонального інтересу до головного цифрового активу, оскільки платформа CME (Чиказької товарної біржі) використовується переважно великими фінансовими установами.

Багато інституціональних інвесторів віддають перевагу регульованим і ліквідним продуктам, насамперед у той час, коли Волл-стріт намагається запровадити нові біржові фонди на основі BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024