Кількість біткоїн-китів стрімко зростає

Кількість біткоїн-китів стрімко зростає

Великі власники перейшли до накопичення монет в очікування нового бичачого циклу.

Кількість китових адрес (які мають баланс у 1000 BTC та більше) у мережі Біткоїна станом на 5 лютого складає 2062, що є 15-місячним максимумом. Про це свідчать дані Looknode.

За тиждень кількість таких адрес зросла на 2,6%. Кити збільшують свої резерви, очікуючи на наближення халвінгу та передумови для стрімкого зростання курсу активу у 2024-2025 роках.

Кількість біткоїн-китів стрімко зростає
Кількість адрес із балансом у 1000 та більше монет. Джерело: Looknode.

Кількість китових адрес досягла локального мінімуму 19 січня (1997 адрес), але потім почала стрімко зростати. Великі адреси традиційно збільшують свої запаси під час періодів корекції на ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка інших адрес

Так звані акули (великі адреси з балансом у 100-1000 BTC) демонструють протилежну динаміку. Їхня кількість знизилася на 1,1% до 13 735, що становить мінімум за понад рік. Отже, значна кількість акул збільшила власні резерви й отримала статус біткоїн-китів.

Кількість невеликих адрес із балансом у 0,1 BTC та більше перебуває у боковому тренді та наразі складає 4,5 млн. Невеликі власники не завжди послідовно накопичують біткоїни у періоди корекції, але демонструють активність при переході до сталого зростання.

Вплив китів

Великі власники монет мають значний вплив на ринок. Зокрема у середині січня вони продали близько 70 000 BTC за два тижні, спровокував таким чином падіння курсу. Але потім вони змінили стратегію й оперативно збільшили власні накопичення за більш привабливим курсом.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024