Біткоїн-фонди BlackRock і Fidelity стали найпопулярнішими ETF

Біткоїн-фонди BlackRock і Fidelity стали найпопулярнішими ETF

Обсяг інвестицій у iShares Bitcoin Trust становив близько $2,6 млрд, а Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF – $2,2 млрд.

Спотові біткоїн-фонди компаній BlackRock і Fidelity у січні увійшли до числа ETF з найбільшим обсягом інвестицій, що сумарно становило близько $4,8 млрд. Про це йдеться у звіті аналітичної компанії Morningstar.

Обсяг інвестицій в iShares Bitcoin Trust (IBIT) становив близько $2,6 млрд, посівши восьме місце, а Fidelity Wise Origin Bitcoin ETF (FBTC) зайняв десяте місце з інвестиціями в $2,2 млрд. За даними YCharts, станом на 31 грудня 2023 року в США налічувалося понад 3100 ETF.

Своєю чергою, президент інвестиційно-консультаційної фірми ETF Store Нейт Джерасі зазначив, що фонди BlackRock і Fidelity є явними лідерами серед дев'яти нових біткоїн-фондів. Разом з тим, за його словами, спільний ETF від ARK Invest та 21 Shares, а також фонд Bitwise – обидва з активами під управлінням менш як $650 млн – розвиваються як «сильний середній клас», і передбачив, що у «недалекому майбутньому» їхні активи досягнуть $1 млрд.

Статистика щодо ETF

Звіт Morningstar з'явився на тлі того, що американські спотові біткоїн-фонди шість днів поспіль демонстрували чистий позитивний приплив коштів на загальну суму близько $715 млн, більша частина яких припала на фонди BlackRock та Fidelity, згідно з даними компанії BitMEX Research.

За торгові дні з 26 січня по 2 лютого приплив коштів у дев'ять нових спотових біткоїн-фондів перевищив відтік коштів з GBTC, який тривав протягом тижня. 2 лютого ETF продемонстрував найнижчий відтік коштів – $144,6 млн.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Реклама біткоїн-ETF

Для залучення додаткових клієнтів на ринок інвестиційні компанії BlackRock, Frarnklin Templeton та VanEck першими стали використовувати рекламу продуктів на базі біткоїна у пошуковому сервісі Google. Ця опція стала доступною з 29 січня.

Поки що реклама з'являється на запитах «bitcoin ETF» та «spot bitcoin ETF».

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024