CBOE відкликала одну із заявок на біткоїн-ETF

CBOE відкликала одну із заявок на біткоїн-ETF

Заявка від Global X була подана у SEC серпні 2023 року, але регулятор двічі подовжував її розгляд.

Чиказька біржа опціонів (CBOE) відкликала заявку до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) на включення до лістингу спотового біржового біткоїн-фонду від компанії Global X. Про це пише Cointelegraph.

У повідомленні від 30 січня SEC повідомила, що CBOE BZX відкликала заявку на лістинг та торгівлю акціями Global X Bitcoin Trust, вперше подану в серпні 2023 року. Комісія двічі подовжувала розгляд заявки у вересні та листопаді, але 26 січня повідомила, що біржа офіційно відкликала свою пропозицію. Цю заяву було зроблено приблизно за три тижні після того, як SEC уперше офіційно схвалила лістинг спотових біткоїн-фондів ETF на американських біржах.

Що таке CBOE

Чиказька біржа опціонів створена 1973 року як дочірня компанія найбільшої товарної біржі світу – Чиказької торгової палати. Сьогодні на неї припадає понад 51% опціонної торгівлі у США та 91% усіх індексних опціонів.

14 листопада CBOE оголосила про свої плани розпочати торгівлю та кліринг маржинальними ф'ючерсами на біткоїн. Цей крок позиціонує її як першу в США регульовану біржу, що забезпечує торгівлю похідними біткоїн-інструментами.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Поточна ситуація щодо біткоїн-ETF

Станом на 29 січня спотові біткоїн-ETF отримали чистий приплив коштів у розмірі $14,8 млн, що стало першим подібним випадком за п'ять торгових днів.

Це зростання контрастує з попередніми відтоками, які спостерігалися, зокрема, у фонді Grayscale GBTC, що знизив обсяг активів до $255 млн, це є мінімальним показником з 11 січня. При цьому загальний відтік зберігається на рівні понад $5 млрд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024