Біткоїн-ETF все більше цікавить інвесторів

Біткоїн-ETF все більше цікавить інвесторів

На ринку знову спостерігається чистий приплив капіталу до біткоїн-фондів, що позитивно впливає на настрої трейдерів.

На одинадцятий торговий день від запуску спотові біткоін-ETF отримали чистий приплив коштів обсягом $14,8 млн, що стало першим подібним випадком за п'ять торгових днів. Про це свідчать дані BitMEX Research.

Цей підйом контрастує з попередніми відтоками, що спостерігалися, зокрема, у фонді Grayscale GBTC, який знизив обсяг активів до $255 млн, що є мінімальним показником з 11 січня. При цьому загальний відтік зберігається на рівні понад $5 млрд.

Біткоїн-ETF все більше цікавить інвесторів
Чистий приплив коштів у біткоїн-ETF. Джерело: BitMEX Research.

Запуск ETF 11 січня сприяв скороченню балансу BTC Grayscale майже на 20%, з приблизно 621 000 BTC до 506 000 BTC. Ця ситуація значною мірою викликала корекцію на ринку.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

ETF-лідери

26 січня IBIT від BlackRock зафіксував чистий приплив коштів у розмірі $87 млн, що дозволило його біткоїн-активам сягнути $2,2 млрд, а Fidelity продовжив свою серію, отримавши ще $100 млн чистого припливу, акумулювавши таким чином $1,9 млрд.

За даними BitMEX Research, фонд Fidelity стабільно залучає щонайменше $100 млн чистого припливу кожного торгового дня. В цілому загальний чистий приплив на цих платформах досяг $759,4 млн, що відображає позитивну тенденцію в настроях інвесторів щодо біткоїн-ETF.

Відплив капіталу з GBTC

Відплив капіталу з біржового фонду Grayscale GBTC знижувався минулого тижня. 24 січня склав $429 млн, що на 33% менше, ніж 22 січня. Деякі спостерігачі, у тому числі аналітик Bloomberg Ерік Балчунас, припускають, що тенденція відтоку GBTC може добігати свого кінця. Втім вони відзначають невизначеність ринкової ситуації, адже значні виводи коштів поки зберігаються.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024