Bitpanda запускає біткоїн-платформу для інституціоналів

Bitpanda запускає біткоїн-платформу для інституціоналів

Новий сервіс пропонує набір послуг для полегшення інвестування, управління та звітності.

Австралійська фінтех-компанія Bitpanda запускає торгову платформу інституційного рівня у відповідь на попит, що зростає, на біткоїн у Європі. Про це повідомляє Cointelegraph.

Новий сервіс Bitpanda Wealth орієнтований на заможних приватних осіб, сімейні офіси, зовнішніх керуючих активами та корпоративні казначейства.

Нову інституційну платформу було побудовано з використанням тієї ж інфраструктури, якій довіряють кілька великих європейських банків. Bitpanda Wealth пропонує набір послуг для полегшення інвестування, управління та звітності, а також продукти із кредитним плечем, біржові фонди, сировинні товари й інші активи.

«Bitpanda звертає свою увагу на сектор у Європі, який здається недостатньо обслуговуваним», – сказав співзасновник і генеральний директор Bitpanda Ерік Демут.

Нова інституціональна платформа використовує холодний гаманець Bitpanda Custody для гарантування безпеки зберігання активів своїх клієнтів. Зареєстрована в Управлінні ф2нституціональних інвесторів, постачальників послуг, емітентів токенів та корпоративних казначейств.4

Bitpanda є однією з найбільших європейських компаній, які активно працюють із місцевими регуляторами, щоб отримати необхідні ліцензії для надання своїх послуг. У жовтні 2023 року Bitpanda отримала ліцензію на провайдера послуг віртуального завірення в Норвегії. Компанія також має ліцензії в інших європейських юрисдикціях, таких як Австрія, Німеччина, Франція, Чехія та Швеція.

Bitpanda Wealth – не перша платформа Bitpanda, яка орієнтована на інституціоналів. Раніше, в 2019 році, вона запустила Bitpanda Pro – платформу брокерських послуг. У 2021 році Bitpanda Pro провела ребрендинг в One Trading після отримання €30 млн в межах фінансування серії А.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Bitpanda та банківський сектор

Завдяки рішенням компанії Bitpanda, австрійський банк Raiffeisenlandesbank Niederösterreich-Wien (RLB NÖ-Wien), що входить до Raiffeisen Banking Group, надав своїм клієнтам можливість інвестувати в біткоїн.

Тепер для клієнтів фінустанови інвестиції в біткоїн представлені поряд з іншими послугами, такими як купівля паїв біржових фондів, дорогоцінних металів і товарів.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024