Майнер GRIID вийшов на біржу Nasdaq

Майнер GRIID вийшов на біржу Nasdaq

У компанії вважають, що лістинг на торговельному майданчику підвищить її впізнаваність та зміцнить позиції на ринку.

Американська майнінгова компанія GRIID Infrastructure Inc стала публічною, вийшовши 29 січня на біржу Nasdaq. Про це повідомляє сайт компанії.

Звичайні акції компанії торгуватимуться під тикерним символом GRDI, а варанти – під тикерним символом GRDIW.

«Цей день знаменує важливу віху для GRIID, оскільки ми починаємо торгувати на американському ринку. Ми вважаємо, що лістинг на Nasdaq підвищить нашу впізнаваність, ліквідність та розширить базу інвесторів, оскільки ми продовжуємо зміцнювати наші позиції на ринку», – заявив генеральний директор GRIID Трей Келлі.

Що відомо про GRIID

GRIID – майнінгова компанія, яку засновано у 2018 році. Однак безпосередньо видобутком біткоїнів вона зайнялася з 2019 року. Для майнінгу компанія використовує екологічно чисту енергію, що дозволило створити вертикально інтегровану бізнес-модель самостійного майнінгу зі значними можливостями зростання.

Штаб-квартира компанії знаходиться у Цинциннаті, штат Огайо, центр досліджень і розробок – в Остіні, штат Техас. Дата-центри компанії знаходяться у штатах Нью-Йорк і Теннессі.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще став публічною компанією

Оператор біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot також вирішив стати публічною компанією і вийшов на фондову біржу Nasdaq 3 липня. Це стало можливим після поглинання SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024