Bitcoin Depot виходить на біржу Nasdaq

Bitcoin Depot виходить на біржу Nasdaq

Компанія стане публічною завдяки поглинанню фірми SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp.

Оператор біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot вийде на фондову біржу Nasdaq 3 липня. Це стало можливим після поглинання SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp. Про це повідомляє GlobeNewswire.

Об'єднання бізнесу було схвалено на позачергових зборах акціонерів GSRM 28 червня 2023 року й угоду закрито вже 30 червня. Сума угоди становила $885 млн. Компанію перейменують на Bitcoin Depot.Inc, її очолить наявна команда менеджерів. Акції та публічні варанти під тикерами BTM та BTMWW відповідно почнуть торгуватися на Nasdaq 3 липня.

Засновник і CEO Bitcoin Depot Брендон Мінц зазначив, що угода була спрямована на реалізацію стратегії зростання компанії та стимулювання впровадження цифрових активів.

Також він наголосив, що кінцевою метою як угоди, так і діяльності виробника є безпечне впровадження біткоїна у суспільство на всіх його рівнях. CEO відзначив сильні позиції компанії у Північній Америці та великий потенціал. Bitcoin Deposit вибрали відверто невдалий момент для IPO.

Що потрібно знати про Bitcoin Depot

Bitcoin Depot – це компанія, яка встановлює біткоїн-банкомати в різних місцях по всьому світу. Вона є одним з провідних постачальників пристроїв у Північній Америці, пропонуючи широку мережу пристроїв, де користувачі можуть здійснювати операції з біткоїном та іншими цифровими активами.

Однією з переваг Bitcoin Depot є його велика мережа банкоматів, яка покриває безліч локацій. Це дозволяє користувачам легко обмінювати готівку на біткоїн і навпаки. За останніми даними, компанія управляє 6362 банкоматами, або 18,2% частки ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Кількість біткоїн-банкоматів зростає

У травні 2023 року сумарна кількість біткоїн-банкоматів у світі, провідним оператором яких є Bitcoin Depot, збільшилася на 5% порівняно з квітнем і становила 35 065 одиниць.

За кількістю встановлених біткоїн-банкоматів, як і раніше, з великим відривом лідирують США – 30 014 одиниць (84,7% від загальної кількості).

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023