Bitcoin Depot виходить на біржу Nasdaq

Bitcoin Depot виходить на біржу Nasdaq

Компанія стане публічною завдяки поглинанню фірми SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp.

Оператор біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot вийде на фондову біржу Nasdaq 3 липня. Це стало можливим після поглинання SPAC GSR II Meteora Acquisition Corp. Про це повідомляє GlobeNewswire.

Об'єднання бізнесу було схвалено на позачергових зборах акціонерів GSRM 28 червня 2023 року й угоду закрито вже 30 червня. Сума угоди становила $885 млн. Компанію перейменують на Bitcoin Depot.Inc, її очолить наявна команда менеджерів. Акції та публічні варанти під тикерами BTM та BTMWW відповідно почнуть торгуватися на Nasdaq 3 липня.

Засновник і CEO Bitcoin Depot Брендон Мінц зазначив, що угода була спрямована на реалізацію стратегії зростання компанії та стимулювання впровадження цифрових активів.

Також він наголосив, що кінцевою метою як угоди, так і діяльності виробника є безпечне впровадження біткоїна у суспільство на всіх його рівнях. CEO відзначив сильні позиції компанії у Північній Америці та великий потенціал. Bitcoin Deposit вибрали відверто невдалий момент для IPO.

Що потрібно знати про Bitcoin Depot

Bitcoin Depot – це компанія, яка встановлює біткоїн-банкомати в різних місцях по всьому світу. Вона є одним з провідних постачальників пристроїв у Північній Америці, пропонуючи широку мережу пристроїв, де користувачі можуть здійснювати операції з біткоїном та іншими цифровими активами.

Однією з переваг Bitcoin Depot є його велика мережа банкоматів, яка покриває безліч локацій. Це дозволяє користувачам легко обмінювати готівку на біткоїн і навпаки. За останніми даними, компанія управляє 6362 банкоматами, або 18,2% частки ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Кількість біткоїн-банкоматів зростає

У травні 2023 року сумарна кількість біткоїн-банкоматів у світі, провідним оператором яких є Bitcoin Depot, збільшилася на 5% порівняно з квітнем і становила 35 065 одиниць.

За кількістю встановлених біткоїн-банкоматів, як і раніше, з великим відривом лідирують США – 30 014 одиниць (84,7% від загальної кількості).

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024