Експерти прогнозують запуск біткоїн-ETF від Charles Schwab

Експерти прогнозують запуск біткоїн-ETF від Charles Schwab

Компанія може скористатися своєю перевагою другого учасника ринку та запропонувати нижчі комісії.

Керуюча активами компанія Charles Schwab з великою ймовірністю випустить свій власний спотовий біржовий біткоїн-продукт. Відповідну думку висловили дехто з експертів фінансового ринку, передає The Block.

На думку експертів, Schwab може скористатися своєю перевагою та запропонувати нижчі комісії порівняно з конкурентами, такими як Fidelity або BlackRock.

Сьогодні клієнти Schwab можуть купувати акції всіх схвалених спотових біткоїн-фондів ETF, проте Schwab ще не створив власної пропозиції.

Однак, за прогнозами експертів, незабаром ситуація може змінитися, оскільки Schwab зважує переваги другого місця на полі, де інші учасники поспішають бути першими.

«Клієнти настільки лояльні, а продукти настільки дешеві, що їм не потрібно поспішати. Дощ чи сонце, потоки надходять», – заявив старший аналітик з ETF компанії Bloomberg Ерік Балчунас.

Експерт Нейт Джерасі зазначив, що пропозиція від Schwab може з'явитися швидше раніше, ніж пізніше.

«Я вважаю, що це вже вирішено наперед», – додав Джерасі.

Що потрібно знати про Charles Schwab

Charles Schwab Corporation – банківська та брокерська компанія, розташована у Вестлейку, Техас, була заснована в 1971 році Чарльзом Швабом. Входить до списку найбільших банківських компаній США та є однією з найбільших брокерських компаній у Сполучених Штатах.

В останні роки Schwab демонструвала підвищену увагу до цифрових активів, надаючи клієнтам доступ до різноманітних інвестиційних продуктів, пов'язаних з ними. Це відображає загальний напрям ринку, де дедалі більша кількість великих фінансових гравців вводять біткоїн-активи у свої портфоліо, реагуючи на зростання попиту з боку інвесторів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Активність біткоїн-ETF

За перший тиждень торгів, попри продаж біткоїнів Grayscale, дев'ять спотових біткоїн-ETF акумулювали додатково понад 100 000 BTC.

Згідно з опублікованими даними, IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity стали найбільшими покупцями біткоїна серед спотових ETF з моменту початку торгів.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024