Резерви біткоїн-ETF зросли на 100 000 BTC

Резерви біткоїн-ETF зросли на 100 000 BTC

Найбільшими покупцями біткоїна стали IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity.

Попри продаж біткоїнів Grayscale, дев'ять спотових біткоїн-ETF акумулювали додатково понад 100 000 BTC за тиждень торгів. Про це повідомляє Cointelegraph.

Дев'ять спотових біткоїн-фондів ETF, зокрема, iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock і Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) від Fidelity, придбали 102 613 BTC за перші сім днів після початку торгів 11 січня. За даними CoinGecko, на момент написання ця сума становить близько $4,1 млрд.

Кількість біткоїнів, придбаних спотовими біткоїн-фондами всього за сім торгових днів, становить 53% від запасів компанії MicroStrategy, які компанія накопичила за останні три роки.

Згідно з опублікованими даними, IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity стали найбільшими покупцями біткоїна серед спотових ETF з моменту початку торгів, придбавши додатково 37 304 BTC і 29 232 BTC відповідно. Далі слідують Bitwise Bitcoin ETF (BITB) і ARK 21Shares Bitcoin ETF (ARKB), які купили 16 451 BTC і 10 630 BTC відповідно.

Розпродаж GBTC та падіння курсу

На думку деяких аналітиків, на курсі біткоїна позначився і масовий розпродаж GBTC. За даними CoinGecko, вартість монети впала майже на 20%, з $48 000 11 січня до $38 700 23 січня.

Чимало експертів також припустили, що причиною відтоку стали високі торгові комісії GBTC. Як повідомлялося раніше, GBTC стягує до 1,5% комісій без пільг, тоді як інші спонсори ETF встановлюють комісії в діапазоні від 0,2% до 0,4%, також пропонуючи пільги.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Вплив FTX

Майже половину акцій спотового біткоїн-ETF компанії Grayscale Investments продала збанкрутіла біржа FTX (на суму $902 млн). Загалом інвестори продали акції Grayscale Bitcoin Trust на суму понад $2 млрд з моменту їхнього перетворення на біржовий фонд.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024