Tesla втратила $300 млн через квапливий продаж біткоїнів

Tesla втратила $300 млн через квапливий продаж біткоїнів

Компанія продала 75% запасів біткоїнів у другому кварталі 2022 року.

У другому кварталі 2022 року автовиробник електрокарів Tesla продав 75% своїх запасів BTC. Це призвело до того, що компанія недоотримала прибуток у розмірі понад $300 млн, повідомляє Cointelegraph.

Уперше Tesla вийшла на ринок біткоїна в лютому 2021 року із солідною інвестицією в розмірі $1,5 млрд, купивши BTC $36 000 за монету. Варто також зауважити, що з першого повідомлення про баланс BTC 8 лютого 2021 року ціна акцій Tesla впала приблизно на 40% по відношенню до біткоїна.

Проте у березні 2021 року Tesla несподівано продала близько 10% своїх активів. Потім, у другому кварталі 2022 року, компанія продала близько 75% своїх запасів біткоїнів. Як зазначив генеральний директор Tesla Ілон Маск, ці продажі були покликані продемонструвати ліквідність біткоїна та зміцнити баланс Tesla у невизначені фінансові періоди.

Якби Tesla зберегла всі свої інвестиції в біткоїн, компанія могла б отримати гіпотетичний прибуток у розмірі понад $300 млн, враховуючи, що поточна вартість біткоїна становить понад $42 000.

Ставлення Маска до Біткоїна

Ілон Маск займає досить неоднозначну позицію щодо Біткоїна. З одного боку, Маск визнав потенціал головного цифрового активу, інвестувавши значну суму в нього. Його компанія Tesla тимчасово брала BTC як оплату за автомобілі. Водночас Маск відкрито висловив стурбованість щодо впливу майнінгу на екологію.

А тепер Маск, який будує плани щодо створення колонії на Марсі до 2050 року, не проти, щоби поселенці використовували біткоїн як валюту.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Остання фінзвітність Tesla

Згідно із фінзвітністю виробника електрокарів Tesla за четвертий квартал 2023 року, компанія не продала жодного біткоїна зі своїх резервів.

Tesla володіє цифровими активами на суму $184 млн. Останні квартальні результати означають, що компанія не купувала і не продавала біткоїни з другого кварталу 2022 року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024