Core Scientific знов торгується на Nasdaq

Core Scientific знов торгується на Nasdaq

У менеджменту компанії амбіційні плани щодо повернення позицій лідера у галузі.

Техаська майнінгова компанія Core Scientific 24 січня відновлює торгівлю на біржі Nasdaq після успішного завершення реорганізації. Про це повідомляє The Block.

План реструктуризації компанії дозволив скоротити її корпоративний борг на $400 млн шляхом конвертації зобов’язань перед кредиторами обладнання та власниками конвертованих облігацій у власний капітал.

Core Scientific знов торгується на Nasdaq
Динаміка акцій Core Scientific від початку року. Джерело: Yahoo Finance.

Компанія планує збільшити свої майнінгові потужності більш ніж на 50% протягом наступних чотирьох років, розмістивши нові майнери біткоїнів на своїх об'єктах, які наразі працюють із загальною потужністю 724 МВт у п'яти штатах США.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Повернення на Nasdaq

Повернення на фондову біржу Nasdaq свідчить про впевненість Core Scientific у виконанні свого плану зростання та адаптації до ринкових умов, попри виклики, з якими вона зіткнулася після подачі заяви про банкрутство у 2022 році.

Генеральний директор компанії Адам Салліван підкреслив готовність компанії реалізовувати прагматичну стратегію зростання, підготуватися до халвінгу та ефективно застосовувати енергію для майнінгових обчислень та пов’язаних проєктів.

Реструктуризація компанії

Масштабна реструктуризація Core Scientific тривала протягом усього 2023 року. Вона була вдалою, зокрема, завдяки значному зростанню курсу біткоїна і хешпрайсу з моменту подачі заяви про банкрутство наприкінці 2022 року.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024