Core Scientific знов торгується на Nasdaq

Core Scientific знов торгується на Nasdaq

У менеджменту компанії амбіційні плани щодо повернення позицій лідера у галузі.

Техаська майнінгова компанія Core Scientific 24 січня відновлює торгівлю на біржі Nasdaq після успішного завершення реорганізації. Про це повідомляє The Block.

План реструктуризації компанії дозволив скоротити її корпоративний борг на $400 млн шляхом конвертації зобов’язань перед кредиторами обладнання та власниками конвертованих облігацій у власний капітал.

Core Scientific знов торгується на Nasdaq
Динаміка акцій Core Scientific від початку року. Джерело: Yahoo Finance.

Компанія планує збільшити свої майнінгові потужності більш ніж на 50% протягом наступних чотирьох років, розмістивши нові майнери біткоїнів на своїх об'єктах, які наразі працюють із загальною потужністю 724 МВт у п'яти штатах США.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Повернення на Nasdaq

Повернення на фондову біржу Nasdaq свідчить про впевненість Core Scientific у виконанні свого плану зростання та адаптації до ринкових умов, попри виклики, з якими вона зіткнулася після подачі заяви про банкрутство у 2022 році.

Генеральний директор компанії Адам Салліван підкреслив готовність компанії реалізовувати прагматичну стратегію зростання, підготуватися до халвінгу та ефективно застосовувати енергію для майнінгових обчислень та пов’язаних проєктів.

Реструктуризація компанії

Масштабна реструктуризація Core Scientific тривала протягом усього 2023 року. Вона була вдалою, зокрема, завдяки значному зростанню курсу біткоїна і хешпрайсу з моменту подачі заяви про банкрутство наприкінці 2022 року.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024