Клієнти BlackRock інвестували $1,3 млрд у біткоїн-ETF

Клієнти BlackRock інвестували $1,3 млрд у біткоїн-ETF

Попит на нові біржові інструменти стало зростає, попри корекцію курсу біткоїна.

Інвестиційна компанія BlackRock акумулювала понад $1,3 млрд чистих надходжень у спотовий біткоїн-ETF. Про це повідомляє CoinEdition.

BlackRock придбав понад 33 000 BTC протягом 10 днів після затвердження ETF. iShares Bitcoin Trust (IBIT), спотовий біткоїн-ETF BlackRock, розпочав торги 12 січня 2024 року і за тиждень швидко перевищив позначку в $1 млрд активів під управлінням (AUM).

Клієнти BlackRock інвестували $1,3 млрд у біткоїн-ETF
Біткоїн-активи клієнтів BlackRock. Джерело: MartyParty.

Це досягнення робить BlackRock першою серед інвестиційних компаній у сфері біткоїн-ETF, яка подолала поріг в $1 млрд, що свідчить про високий попит з боку інвесторів та готовність активно використовувати продукти на основі біткоїна.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Реакція менеджменту

У своїй заяві керівник відділу цифрових активів BlackRock Роберт Мітчнік висловив захоплення з приводу важливого рубежу, підкресливши довгострокове зобов'язання запропонувати інвесторам доступ до якісних ETF iShares.

Аналітики, у тому числі ETF-аналітик Тодд Сон, вважають стрімкий успіх BlackRock позитивним індикатором ETF як класу активів. Вони посилаються на значні ресурси компанії та інвестиції спільноти в розмірі $371 млн.

Позиція гендиректора щодо біткоїна

Генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк назвав біткоїн активом, здатним захистити своїх користувачів. Це стає особливо важливим у періоди геополітичної нестабільності та фінансових ризиків. Така позиція глави найбільшої у світі компанії з управління активами свідчить про все більше визнання біткоїна у фінансових колах.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024