У BlackRock назвали біткоїн головним захисним активом

У BlackRock назвали біткоїн головним захисним активом

Глава компанії назвав основні переваги BTC і порівняв його із золотом.

Генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк назвав біткоїн активом, здатним захистити своїх користувачів. Про це він заявив в ефірі каналу CNBC.

«Я вважаю, що він зростає, якщо світ наляканий, якщо люди бояться геополітичних ризиків, бояться своїх ризиків. Це нічим не відрізняється від того, що являло собою золото протягом тисячоліть. Це клас активів, який захищає вас», – наголосив Фінк.

Така позиція глави найбільшої у світі компанії з управління активами – успіх на шляху визнання біткоїна у фінансових колах.

«На відміну від золота, з якого ми виробляємо нове золото, ми майже досягли стелі кількості біткоїнів, яку можна створити. Ми намагаємось запропонувати інструмент, який може зберігати багатство», – додав Фінк.

З розвитком ринку біткоїна подібні заяви ключових постатей галузі сприяють формуванню позитивного сприйняття головного цифрового активу, потенційно впливаючи на більш широкі настрої на ринку та прокладаючи шлях до його ширшого впровадження.

Що потрібно знати про BlackRock

BlackRock – це одна з найбільших інвестиційних компаній світу та найбільша у світі за розміром активів під управлінням (станом на 2023 рік $9,4 трлн). Її штаб-квартира розташована у Нью-Йорку.

Компанія управляє активами від імені індивідуальних інвесторів, установ, урядів та компаній по всьому світу.

Головна увага BlackRock зосереджена на управлінні інвестиціями, охоплюючи широкий спектр послуг, таких як взаємні фонди, біржові фонди (ETF), пенсійне планування, управління ризиками та консультаційні послуги.

У 2024 році Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила заявку на запуск біржового біткоїн-фонду.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Активність інституціоналів

На тлі новин про схвалення біткоїн-ETF аналітики біржі деривативів Deribit прогнозують сплеск інституціональної активності на ринку біткоїна протягом 2024 року.

Підвищена інституціональна активність почала спостерігатися у жовтні 2023 року. Установи готуються до більшого ухвалення біткоїна на тлі попиту від біржових гравців.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024