У BlackRock назвали біткоїн головним захисним активом

У BlackRock назвали біткоїн головним захисним активом

Глава компанії назвав основні переваги BTC і порівняв його із золотом.

Генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк назвав біткоїн активом, здатним захистити своїх користувачів. Про це він заявив в ефірі каналу CNBC.

«Я вважаю, що він зростає, якщо світ наляканий, якщо люди бояться геополітичних ризиків, бояться своїх ризиків. Це нічим не відрізняється від того, що являло собою золото протягом тисячоліть. Це клас активів, який захищає вас», – наголосив Фінк.

Така позиція глави найбільшої у світі компанії з управління активами – успіх на шляху визнання біткоїна у фінансових колах.

«На відміну від золота, з якого ми виробляємо нове золото, ми майже досягли стелі кількості біткоїнів, яку можна створити. Ми намагаємось запропонувати інструмент, який може зберігати багатство», – додав Фінк.

З розвитком ринку біткоїна подібні заяви ключових постатей галузі сприяють формуванню позитивного сприйняття головного цифрового активу, потенційно впливаючи на більш широкі настрої на ринку та прокладаючи шлях до його ширшого впровадження.

Що потрібно знати про BlackRock

BlackRock – це одна з найбільших інвестиційних компаній світу та найбільша у світі за розміром активів під управлінням (станом на 2023 рік $9,4 трлн). Її штаб-квартира розташована у Нью-Йорку.

Компанія управляє активами від імені індивідуальних інвесторів, установ, урядів та компаній по всьому світу.

Головна увага BlackRock зосереджена на управлінні інвестиціями, охоплюючи широкий спектр послуг, таких як взаємні фонди, біржові фонди (ETF), пенсійне планування, управління ризиками та консультаційні послуги.

У 2024 році Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила заявку на запуск біржового біткоїн-фонду.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Активність інституціоналів

На тлі новин про схвалення біткоїн-ETF аналітики біржі деривативів Deribit прогнозують сплеск інституціональної активності на ринку біткоїна протягом 2024 року.

Підвищена інституціональна активність почала спостерігатися у жовтні 2023 року. Установи готуються до більшого ухвалення біткоїна на тлі попиту від біржових гравців.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024