Аналітики прогнозують зростання інституційної активності у 2024 році

Аналітики прогнозують зростання інституційної активності у 2024 році

Великі інвестиційні компанії повинні відіграти вирішальну роль у новому циклі зростання ринку біткоїна.

Аналітики біржі деривативів Deribit прогнозують сплеск інституційної активності на ринку біткоїна протягом 2024 року. Про це повідомляє The Block.

Каталізаторами цього імпульсу є потенційне схвалення Комісією з цінних паперів та бірж (SEC) спотового біткоїн-ETF, очікуване зниження ставок Федеральною резервною системою США, а також лібералізація регулювання у США.

Підвищена інституційна активність почала спостерігатися ще у жовтні 2023 року. Установи готуються до більшого прийняття біткоїна на тлі попиту від біржових гравців. Експерти очікують на потенційне затвердження біткоїн-ETF у січні 2024 року.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Найбільші компанії

Наразі на розгляді у регулятора знаходяться 14 заявок на запуск спотового біткоїн-ETF. Ключовими гравцями у цьому сегменті станом на зараз є такі компанії як BlackRock, Ark Invest та Fidelity. Схвалення таких заявок створило б регульований канал для інституційних інвестицій у Біткоїн-сферу.

Однак прогнозований сплеск інституційного залучення залежить від макроекономічних умов. Аналітики визнають ймовірність рецесії та тривалого посилення монетарної політики Федеральної резервної системи США. Ці фактори можуть вплинути на прогнозовану траєкторію інституційної активності у галузі.

Можливий термін схвалення заявок

Аналітики Fox Business вважають, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) найімовірніше до 10 січня 2024 року схвалить одну або кілька заявок на створення спотового біткоїн-ETF. Великі компанії, що займаються управлінням капіталу, також дедалі більше впевнені в тому, що SEC ухвалить позитивне рішення на початку січня. 10 січня 2024 року – це наступний проміжний дедлайн щодо кейса Ark Invest і 21Shares.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024