SEC може схвалити біткоїн-ETF до 10 січня

SEC може схвалити біткоїн-ETF до 10 січня

Дедалі більше компаній упевнені, що американський регулятор увійде в історію, схваливши на початку січня спотовий біржовий біткоїн-фонд.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) найімовірніше до 10 січня 2024 року схвалить одну або кілька заявок на створення спотового біржового біткоїн-фонду (ETF). Про це повідомляє FOX Business, посилаючись на джерела.

Великі фірми, що займаються управлінням капіталу, дедалі більше впевнені в тому, що SEC на початку січня «увійде в історію, схваливши перший спотовий біржовий біткоїн-фонд».

10 січня 2024 року – це наступний проміжний дедлайн щодо кейса Ark Invest і 21Shares. Компанії подали спільну заявку ще у 2022 році та претендують на першість серед інших емітентів ETF.

За даними джерел, SEC може схвалити одразу кілька заявок. Між тим, у SEC не надали з цього приводу жодних коментарів. До цього голова комісії Гері Генслер заявив, що позиція відомства стосовно спотових біткоїн-ETF різко змінилася через програш регулятора в деяких судових розглядах.

Разом з тим, якщо хоч одну заявку буде схвалено, як багато хто очікує, це стане важливим кроком на шляху до масового поширення біткоїнів у США.

Джерела видання вказали на те, що перемовини компаній із SEC наближаються до завершення. Головним каменем спотикання у цьому процесі стала модель випуску та погашення акцій. SEC також попросила в емітентів прибрати зі своїх заявок «усі натяки на викуп у натуральній формі», а також повідомила, що «стежить за тим, аби всі заявники зайнялися створенням стартового капіталу».

BlackRock прозвітувала про стартовий капітал

Початковий капітал має вирішальне значення, оскільки дає старт фінансуванню, потрібному для підтримки акцій ETF та торгівлі на ринку. В інвестиційній компанії BlackRock вже заявили, що змогли отримати $100 000 «стартового капіталу» для запланованого біржового біткоїн-фонду.

iShares Bitcoin Trust від BlackRock відрізняється від інших ETF тим, що безпосередньо інвестує в біткоїн, а не у ф'ючерси.

Що таке біткоїн-ETF?
Що таке біткоїн-ETF?
Біткоїн-ETF (біржові фонди) призначені для відстеження ефективності базового акт...
Bitcoin Magazine 08 серпня 2023

Реклама біткоїн-ETF

Водночас у мережі вже почала з'являтися реклама біржових біткоїн-фондів. Зокрема, протягом останніх кількох днів в інтернеті з'явилися три рекламних ролики: два запустила компанія Bitwise та один – Hashdex.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024