Ego Death Capital збирає $100 млн для біткоїн-компаній

Ego Death Capital збирає $100 млн для біткоїн-компаній

За рахунок першого фонду інвестиції отримали такі компанії, як Fedi, Breez, Synota, Relai та Wolf.

Венчурна компанія Ego Death Capital оголосила про початок нового раунду фінансування з метою залучити $100 млн для створення другого фонду інвестицій в екосистему Біткоїна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У 2024 році все ще спостерігається дефіцит фінансування серії А для компаній, що працюють тільки з біткоїном, оскільки венчурний капітал ще не до кінця усвідомив трансформаційну природу протоколу Біткоїна та його багаторівневий розвиток.

Другий фонд Ego Death Capital покликаний відіграти ключову роль у виявленні та розвитку стійких компаній, що працюють з біткоїном і займаються його популяризацією. Фонд з капіталом у $100 млн сподівається стати важливою ланкою на шляху зростання інновацій в екосистемі головного цифрового активу, що розвивається.

«Наша основна теза полягає в тому, що Біткоїн відрізняється від решти. Він відрізняється тим, що на базовому, фундаментальному рівні оптимізований для забезпечення безпеки та децентралізації. Для цього потрібно забезпечити максимальну масштабованість на другому, третьому та наступних рівнях», – сказав консультант Ego Death Capital Престон Пиш.

Про компанію Ego Death Capital

Ego Death Capital заснована в 2021 році Джеффом Бутом, Енді Піттом та Ніко Лечугою. Мета компанії – інвестиції в екосистему Біткоїна та підтримка компаній і проєктів.

Компанія успішно зібрала понад $25 млн до першого свого фонду з наступними інвестиціями в такі компанії, як Fedi, Breez, Synota, Relai та Wolf.

Технічно Ego Death зробив свою першу інвестицію за два місяці до того, як фонд почав залучати капітал. Фірма інвестувала невказану суму в Fedi, мобільний застосунок, створений кастодіаном Fedimint, метою якого є полегшення купівлі цифрового активу.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інвестиції в біткоїн-проєкти

Біткоїн-проєкти дедалі активніше залучають інвестиції. Наприклад, нещодавно компанія HashKey Group залучила $100 млн, через що її капіталізація зросла до $1,2 млрд. Це дало їй статус «єдинорога».

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024