Ego Death Capital збирає $100 млн для біткоїн-компаній

Ego Death Capital збирає $100 млн для біткоїн-компаній

За рахунок першого фонду інвестиції отримали такі компанії, як Fedi, Breez, Synota, Relai та Wolf.

Венчурна компанія Ego Death Capital оголосила про початок нового раунду фінансування з метою залучити $100 млн для створення другого фонду інвестицій в екосистему Біткоїна. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

У 2024 році все ще спостерігається дефіцит фінансування серії А для компаній, що працюють тільки з біткоїном, оскільки венчурний капітал ще не до кінця усвідомив трансформаційну природу протоколу Біткоїна та його багаторівневий розвиток.

Другий фонд Ego Death Capital покликаний відіграти ключову роль у виявленні та розвитку стійких компаній, що працюють з біткоїном і займаються його популяризацією. Фонд з капіталом у $100 млн сподівається стати важливою ланкою на шляху зростання інновацій в екосистемі головного цифрового активу, що розвивається.

«Наша основна теза полягає в тому, що Біткоїн відрізняється від решти. Він відрізняється тим, що на базовому, фундаментальному рівні оптимізований для забезпечення безпеки та децентралізації. Для цього потрібно забезпечити максимальну масштабованість на другому, третьому та наступних рівнях», – сказав консультант Ego Death Capital Престон Пиш.

Про компанію Ego Death Capital

Ego Death Capital заснована в 2021 році Джеффом Бутом, Енді Піттом та Ніко Лечугою. Мета компанії – інвестиції в екосистему Біткоїна та підтримка компаній і проєктів.

Компанія успішно зібрала понад $25 млн до першого свого фонду з наступними інвестиціями в такі компанії, як Fedi, Breez, Synota, Relai та Wolf.

Технічно Ego Death зробив свою першу інвестицію за два місяці до того, як фонд почав залучати капітал. Фірма інвестувала невказану суму в Fedi, мобільний застосунок, створений кастодіаном Fedimint, метою якого є полегшення купівлі цифрового активу.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інвестиції в біткоїн-проєкти

Біткоїн-проєкти дедалі активніше залучають інвестиції. Наприклад, нещодавно компанія HashKey Group залучила $100 млн, через що її капіталізація зросла до $1,2 млрд. Це дало їй статус «єдинорога».

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024