HashKey стала «єдинорогом»

HashKey стала «єдинорогом»

Компанія отримала особливий статус після збору $100 млн під час раунду фінансування серії А.

Компанія HashKey Group, що управляє криптовалютною біржею HashKey Exchange у Гонконгу, досягла мети зі збору коштів у розмірі $100 млн. Після залучення коштів її капіталізація зросла до $1,2 млрд, що дає їй статус єдинорога, повідомляється на сайті HashKey.

HashKey оголосила про початок раунду фінансування серії А у серпні, невдовзі після того, як отримала ліцензію від гонконгського регулятора безпеки на роздрібну торгівлю біткоїнами та криптовалютами.

Компанія так і не розкрила інвесторів раунду. Залучений капітал має намір використовувати для зміцнення екосистеми компанії, прискорення диверсифікації продуктів ліцензованого бізнесу в Гонконгу, а також для забезпечення сталого та інноваційного розвитку в глобальному масштабі.

Які компанії вважаються «єдинорогами»

Компанія-єдиноріг – це приватна компанія, яку оцінили у $1 млрд або більше. Крім цього, з моменту її заснування має пройти не більше 10 років і хоча б на 75% вона має належати своїм засновникам.

Приватна компанія відрізняється від публічної тим, що її акції ще не представлено на біржі. Такий бізнес має менше можливостей для фінансування, але при цьому і менше відповідальності. Вихід на біржу умовно перетворює «молоду» компанію на «дорослу», тоді вона вже не може вважатися «єдинорогом».

Термін «єдиноріг» вигадала засновниця венчурного фонду Cowboy Ventures Ейлін Лі у 2013 році. Вона назвала молоді, але вже успішні компанії «єдинорогами», бо вони трапляються так само рідко, як і ця міфічна тварина. За приблизними підрахунками зараз «єдинорогів» у всьому світі трохи понад 1000.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Бізнес HashKey у Гонконгу

Наприкінці минулого літа компанія HashKey отримала дозвіл на запуск торгівлі BTC для роздрібних клієнтів. Торговельний майданчик впроваджуватиме грейдову систему для звичайних інвесторів. Це означає, що в процесі KYC оцінюватиметься попередній досвід інвесторів, їхня толерантність до ризику, а за допомогою анкетування перевірятиметься, чи мають вони належні знання про віртуальні активи.

Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Курс біткоїна за тиждень: консолідація триває Головний цифровий актив перебуває у боковому тренді поблизу важливого рівня опору. Дмитро Харьков 24 травня 2024
Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Дев’ятий день поспіль біткоїн-ETF фіксують чистий приплив коштів Лідером з надходжень знову став фонд IBIT від BlackRock, за ним слідує FBTC від Fidelity. Володимир Гришенко 24 травня 2024
На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна На вершині Евересту встановили прапор Біткоїна Висоту у 8849 метрів за 50 днів підкорив біткоїнер Дадван Юсуф. Володимир Гришенко 24 травня 2024