HashKey стала «єдинорогом»

HashKey стала «єдинорогом»

Компанія отримала особливий статус після збору $100 млн під час раунду фінансування серії А.

Компанія HashKey Group, що управляє криптовалютною біржею HashKey Exchange у Гонконгу, досягла мети зі збору коштів у розмірі $100 млн. Після залучення коштів її капіталізація зросла до $1,2 млрд, що дає їй статус єдинорога, повідомляється на сайті HashKey.

HashKey оголосила про початок раунду фінансування серії А у серпні, невдовзі після того, як отримала ліцензію від гонконгського регулятора безпеки на роздрібну торгівлю біткоїнами та криптовалютами.

Компанія так і не розкрила інвесторів раунду. Залучений капітал має намір використовувати для зміцнення екосистеми компанії, прискорення диверсифікації продуктів ліцензованого бізнесу в Гонконгу, а також для забезпечення сталого та інноваційного розвитку в глобальному масштабі.

Які компанії вважаються «єдинорогами»

Компанія-єдиноріг – це приватна компанія, яку оцінили у $1 млрд або більше. Крім цього, з моменту її заснування має пройти не більше 10 років і хоча б на 75% вона має належати своїм засновникам.

Приватна компанія відрізняється від публічної тим, що її акції ще не представлено на біржі. Такий бізнес має менше можливостей для фінансування, але при цьому і менше відповідальності. Вихід на біржу умовно перетворює «молоду» компанію на «дорослу», тоді вона вже не може вважатися «єдинорогом».

Термін «єдиноріг» вигадала засновниця венчурного фонду Cowboy Ventures Ейлін Лі у 2013 році. Вона назвала молоді, але вже успішні компанії «єдинорогами», бо вони трапляються так само рідко, як і ця міфічна тварина. За приблизними підрахунками зараз «єдинорогів» у всьому світі трохи понад 1000.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Бізнес HashKey у Гонконгу

Наприкінці минулого літа компанія HashKey отримала дозвіл на запуск торгівлі BTC для роздрібних клієнтів. Торговельний майданчик впроваджуватиме грейдову систему для звичайних інвесторів. Це означає, що в процесі KYC оцінюватиметься попередній досвід інвесторів, їхня толерантність до ризику, а за допомогою анкетування перевірятиметься, чи мають вони належні знання про віртуальні активи.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024