У Гонконгу стала доступною роздрібна торгівля BTC

У Гонконгу стала доступною роздрібна торгівля BTC

Послуги роздрібним клієнтам надає платформа HashKey, яка нещодавно отримала ліцензію у місцевого регулятора.

Трейдингова платформа HashKey, яка нещодавно отримала ліцензію Комісії з цінних паперів Гонконгу (SFC), 28 серпня запустила торгівлю біткоїнами для роздрібних клієнтів. Про це повідомляє видання Investing.com.

За словами головного операційного директора компанії Вана Сяоці, SFC поки не дозволяє пропонувати клієнтам маржинальні та деривативні інструменти, але після отримання дозволу буде створено багаторівневу систему для цих продуктів, розраховану на різні категорії користувачів.

Біржа HashKey впроваджуватиме грейдову систему для звичайних інвесторів. Це означає, що в процесі KYC оцінюватиметься минулий досвід інвесторів, їхня толерантність до ризику, а за допомогою анкетування перевірятиметься, чи мають вони належні знання про віртуальні активи. Для інвесторів-початківців буде введено деякі обмеження на інвестиції, в яких вони можуть брати участь.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Ліцензування у Гонконгу

Компанія HashKey стала першою трейдинговою платформою, яка отримала ліцензію у SFC. Регулятор ввів нові правила роботи для біткоїн-компаній. При цьому представники HashKey заявили, що вже встигли отримати ліцензії Type 1 та Type 7.

HashKey Exchange має намір запропонувати партнерство банківським установам, щоб клієнтам було зручно вводити кошти у фіатній валюті.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024