У Гонконгу запустили роздрібну торгівлю BTC

У Гонконгу запустили роздрібну торгівлю BTC

Першу ліцензію одержала трейдингова компанія HashKey Exchange.

Трейдингова платформа HashKey Exchange стала першою компанією в Гонконгу, яка отримала ліцензію регулятора для роботи з роздрібними клієнтами. Про це повідомляє Bloomberg.

У Гонконгу ввели нещодавно нові правила роботи для біткоїн-компаній. Представники біржі HashKey заявили, що вже встигли отримати ліцензії Type 1 та Type 7.

«Як лідер галузі ми продовжимо виконувати свої зобов'язання у сфері безпеки, забезпечуючи повний захист наших користувачів і створюючи торгову платформу, адаптовану для роздрібної торгівлі», – заявив глава HashKey Лівіо Венг.

HashKey Exchange має намір запропонувати партнерство банківським установам, щоб клієнтам було зручно вводити кошти у фіатній валюті.

Біржа пропонує користувачам безпечний та простий процес купівлі та зберігання цифрових активів, а отримання ліцензії зробить її більш затребуваною на ринку, вважають представники HashKey.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що потрібно знати про Гонконг

Юрисдикція Гонконгу – одна з найбільш ліберальних компаній, що працюють із цифровими активами. Тут регулярно організовують заходи та навчальні семінари, на яких фахівці й ентузіасти можуть обговорити останні тенденції, інновації та перспективи розвитку Біткоїна.

Місцевий парламентар Джонні Нг надіслав запрошення різним біткоїн-біржам організувати свою діяльність у Гонконгу. Цей жест був зроблений на тлі посилення тиску на Біткоїн-індустрію у США.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023