У Гонконгу запустили роздрібну торгівлю BTC

У Гонконгу запустили роздрібну торгівлю BTC

Першу ліцензію одержала трейдингова компанія HashKey Exchange.

Трейдингова платформа HashKey Exchange стала першою компанією в Гонконгу, яка отримала ліцензію регулятора для роботи з роздрібними клієнтами. Про це повідомляє Bloomberg.

У Гонконгу ввели нещодавно нові правила роботи для біткоїн-компаній. Представники біржі HashKey заявили, що вже встигли отримати ліцензії Type 1 та Type 7.

«Як лідер галузі ми продовжимо виконувати свої зобов'язання у сфері безпеки, забезпечуючи повний захист наших користувачів і створюючи торгову платформу, адаптовану для роздрібної торгівлі», – заявив глава HashKey Лівіо Венг.

HashKey Exchange має намір запропонувати партнерство банківським установам, щоб клієнтам було зручно вводити кошти у фіатній валюті.

Біржа пропонує користувачам безпечний та простий процес купівлі та зберігання цифрових активів, а отримання ліцензії зробить її більш затребуваною на ринку, вважають представники HashKey.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що потрібно знати про Гонконг

Юрисдикція Гонконгу – одна з найбільш ліберальних компаній, що працюють із цифровими активами. Тут регулярно організовують заходи та навчальні семінари, на яких фахівці й ентузіасти можуть обговорити останні тенденції, інновації та перспективи розвитку Біткоїна.

Місцевий парламентар Джонні Нг надіслав запрошення різним біткоїн-біржам організувати свою діяльність у Гонконгу. Цей жест був зроблений на тлі посилення тиску на Біткоїн-індустрію у США.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024