У Гонконгу запустили роздрібну торгівлю BTC

У Гонконгу запустили роздрібну торгівлю BTC

Першу ліцензію одержала трейдингова компанія HashKey Exchange.

Трейдингова платформа HashKey Exchange стала першою компанією в Гонконгу, яка отримала ліцензію регулятора для роботи з роздрібними клієнтами. Про це повідомляє Bloomberg.

У Гонконгу ввели нещодавно нові правила роботи для біткоїн-компаній. Представники біржі HashKey заявили, що вже встигли отримати ліцензії Type 1 та Type 7.

«Як лідер галузі ми продовжимо виконувати свої зобов'язання у сфері безпеки, забезпечуючи повний захист наших користувачів і створюючи торгову платформу, адаптовану для роздрібної торгівлі», – заявив глава HashKey Лівіо Венг.

HashKey Exchange має намір запропонувати партнерство банківським установам, щоб клієнтам було зручно вводити кошти у фіатній валюті.

Біржа пропонує користувачам безпечний та простий процес купівлі та зберігання цифрових активів, а отримання ліцензії зробить її більш затребуваною на ринку, вважають представники HashKey.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що потрібно знати про Гонконг

Юрисдикція Гонконгу – одна з найбільш ліберальних компаній, що працюють із цифровими активами. Тут регулярно організовують заходи та навчальні семінари, на яких фахівці й ентузіасти можуть обговорити останні тенденції, інновації та перспективи розвитку Біткоїна.

Місцевий парламентар Джонні Нг надіслав запрошення різним біткоїн-біржам організувати свою діяльність у Гонконгу. Цей жест був зроблений на тлі посилення тиску на Біткоїн-індустрію у США.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024