Гонконг кличе до себе біткоїн-біржі

Гонконг кличе до себе біткоїн-біржі

Парламентарій Джонні Нг запросив до регіону компанії, незадоволені регулюванням SEC.

Член гонконгського парламенту Джонні Нг направив запрошення компанії Coinbase та іншим біткоїн-біржам організувати свою діяльність у Гонконгові. Про це повідомляє Cryptonomist.

Парламентер висловив підтримку і готовність сприяти цим компаніям. Цей жест було зроблено на тлі нещодавніх судових позовів, поданих Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) проти найбільших гравців галузі, таких як Binance та Coinbase, що створює можливість для цих платформ розглянути юрисдикції з більш сприятливим регулюванням.

На відміну від обережної позиції низки західних країн стосовно біткоїна та криптовалют, політика Гонконгу є більш доброзичливою до цифрових активів.

Ще в січні 2023 року міністр фінансів Гонконгу Пол Чан заявив про готовність уряду створити надійну екосистему для цифрових валют і компаній, що працюють із ними.

З того часу в регіоні ведеться активна робота з розроблення нормативних актів та впровадження заходів щодо забезпечення відповідності, що сприяють розвитку Біткоїн-сектору.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Гонконгу

Біткоїн-компанії в Гонконгу активно займаються розвитком інфраструктури та підтримкою спільноти, пов'язаної із цифровими активами. Тут регулярно організовують заходи та навчальні семінари, на яких фахівці й ентузіасти можуть обговорити останні тенденції, інновації та перспективи розвитку Біткоїна.

Таким чином, Гонконг продовжує зміцнювати свою репутацію важливого та стратегічного центру для розвитку та використання біткоїна у світовому масштабі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024