Гонконг кличе до себе біткоїн-біржі

Гонконг кличе до себе біткоїн-біржі

Парламентарій Джонні Нг запросив до регіону компанії, незадоволені регулюванням SEC.

Член гонконгського парламенту Джонні Нг направив запрошення компанії Coinbase та іншим біткоїн-біржам організувати свою діяльність у Гонконгові. Про це повідомляє Cryptonomist.

Парламентер висловив підтримку і готовність сприяти цим компаніям. Цей жест було зроблено на тлі нещодавніх судових позовів, поданих Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) проти найбільших гравців галузі, таких як Binance та Coinbase, що створює можливість для цих платформ розглянути юрисдикції з більш сприятливим регулюванням.

На відміну від обережної позиції низки західних країн стосовно біткоїна та криптовалют, політика Гонконгу є більш доброзичливою до цифрових активів.

Ще в січні 2023 року міністр фінансів Гонконгу Пол Чан заявив про готовність уряду створити надійну екосистему для цифрових валют і компаній, що працюють із ними.

З того часу в регіоні ведеться активна робота з розроблення нормативних актів та впровадження заходів щодо забезпечення відповідності, що сприяють розвитку Біткоїн-сектору.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Регулювання у Гонконгу

Біткоїн-компанії в Гонконгу активно займаються розвитком інфраструктури та підтримкою спільноти, пов'язаної із цифровими активами. Тут регулярно організовують заходи та навчальні семінари, на яких фахівці й ентузіасти можуть обговорити останні тенденції, інновації та перспективи розвитку Біткоїна.

Таким чином, Гонконг продовжує зміцнювати свою репутацію важливого та стратегічного центру для розвитку та використання біткоїна у світовому масштабі.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023