Топ-3 біткоїн-компанії для інвестування за версією ШІ

Топ-3 біткоїн-компанії для інвестування за версією ШІ

Штучний інтелект вважає, що акції цих публічних компаній високо котируватимуться цього року.

Модель штучного інтелекту Google Bard від Alphabet вибрав три публічні компанії з Біткоїн-індустрії, акції яких, на її думку, принесуть найбільший прибуток у 2024 році. Про це повідомляє Finbold.

Йдеться про Coinbase Global Inc, MicroStrategy Inc та Riot Blockchain.

Google Bard визнав Coinbase Global Inc лідером на ринку бірж США. На думку ШІ, Coinbase може похвалитися усталеним брендом і значною базою користувача. Її доходи від комісій за транзакції, депозитарні послуги та підписні продукти забезпечують диверсифіковане джерело доходу.

На думку ШІ, оскільки біткоїн і ширший ринок цифрових активів набирають обертів, Coinbase має великий потенціал зростання.

ШІ виділив також MicroStrategy як публічну компанію з унікальною ціннісною пропозицією – значними запасами біткоїнів. Дійсно, в даний час компанія володіє біткоїнами у кількості майже 190 000 монет. Потенціал для суттєвого прибутку є, якщо біткоїн зростатиме в ціні.

Bard додав, що успіх компанії тісно пов'язаний з динамікою BTC, що робить долю MicroStrategy чутливою до коливань ринку. Так, акції MSTR впали на 20% після затвердження ETF протягом 48 годин. Однак це падіння було частково пов'язане із загальним розпродажем на фондовому ринку.

Як лідер у майнінговій галузі ШІ вибрав компанію Riot Blockchain, наголосивши на її ефективній роботі та прихильності до відновлюваних джерел енергії. Riot Blockchain успішно захопила частку ринку в конкурентній боротьбі серед майнерів. Потенціал зростання полягає в здатності компанії отримати вигоду від зростання ціни біткоїна.

Чиї акції лідирують на торгах

Вже котрий день лідером торгів на американських фондових біржах залишається майнінгова компанія Marathon Digital, випереджаючи багатьох технологічних гігантів.

Так, 8 січня Marathon Digital з обсягом 112 млн акцій на день і великим відривом випередив Tesla, AMD, Nvidia та Apple. Також 27 грудня торговельний обсяг акцій цієї ж майнінгової компанії досяг $327 млн на добу, що відповідає 105,6 млн акцій.

З початку року акції Marathon Digital зросли більш ніж на 800%, що є одним із найвищих показників серед усіх публічних компаній.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Інтеграція ШІ та Біткоїна

Перший звіт щодо інтеграції Біткоїна та штучного інтелекту представила модель ШІ Spirit of Satoshi на основі технологій головного цифрового активу.

Серед найважливіших моментів, зазначених у звіті, – створення інструменту ШІ Lightning-Enabled-Crowdsourced LLM, який зібрав 40 000 відповідей та сформував велику базу даних, а також впровадження Code-Satoshi, новаторського пілотного проєкту з програмування Біткоїна.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024