Кеті Вуд зберігає у BTC чверть своїх заощаджень

Кеті Вуд зберігає у BTC чверть своїх заощаджень

Згідно з останніми даними, статки гендиректорки ARK Invest оцінюють у $140 млн.

Близько 25% своїх заощаджень глава компанії ARK Invest Кеті Вуд зберігає в біткоїнах. Про це вона розповіла в інтерв'ю Schwab Network.

«Не враховуючи ARK та нерухомість, чистий фінансовий капітал (у біткоїні) становить не менше 25%», – розповіла Вуд, уточнивши, що всі її статки пов'язані «з інноваціями».

Видання The Street у вересні 2023 року оцінило її статки у $140 млн. За іншими джерелами, вони досягають $300 млн.

Хто така Кеті Вуд

Кеті Вуд, засновниця та головна виконавча директорка інвестиційної компанії ARK Invest, є однією з найвпливовіших фігур у світі інвестицій, інноваційних технологій та цифрових валют. Її інвестиційні стратегії зосереджені на таких сферах, як штучний інтелект, геноміка, електромобілі та, звісно, блокчейн і Біткоїн.

Вуд часто виступає з оптимістичними прогнозами щодо майбутнього головного цифрового активу, стверджуючи, що Біткоїн має потенціал революціонізувати не лише фінансову індустрію, а й багато інших секторів.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Стратегія ARK Invest

ARK Invest використовує поширену схему для збільшення свого капіталу: купує акції компаній з Біткоїн-індустрії, коли на них спостерігається низхідний тренд, а потім продає їх, коли вони стають бичачими, отримуючи таким чином прибуток.

Так, наприкінці осені ARK Invest активно купувала акції інвестиційно-торгової платформи Robinhood і позбавлялася цінних паперів Grayscale та Coinbase. 28 грудня компанія продала всі акції Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на суму $200 млн.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024